Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je to predelavka z tabletu, je to laciny, a zrovna tohle je zjevne prakticky totez, takze jako pokracovani je to vyslovene nastavena kase. Jestli dobre nebo ne, rict neumim - assault mne par hodin vcelku bavil jako odreagovani, ale ze bych ho chtel spustit (jako fakt spustit) podruhy, to asi ani ne. A tak asi ani druhej dil.
  • Já chci radši PC verzi HALO 4 než jakousi chujovinku určenou primárně na tablety s WIN8 *10*
  • Mno já, jakožto zastánce ultimate PC race, jsem velice zklamán, že na W8 vydají arkádovou blbůstku, aby utišili, nebo dokonce potrollili PC hráče a donutili je kupovat ten systém..místo toho, aby na W8 vydali alespoň jedno HALO od trojky po čtyřku a mohli se alespoň něčím chlubit.. *6*
  • Tak kvôli tomuto si W8 do kompu nenainštalujem.
  • Škoda, že nepridali coop multiplayer. Hra je na to ako robená.
  • alladjex
    Tohle má být tahák abych si nainstaloval na comp W8 ... nevydržel jsem dokoukat ani celé video.
    • Tak ono to kvalitativně odpovídá Window 8 *1* Já to vydržel dvě vteřiny. *3* Ale co, já stejně odjakživa tvrdím, že Halo je akorát přeceňovaná série a ať si ji nechají na konzolích. *11* Na konzolích jsou navíc mnohem lepší hry, který bych na PC rád viděl.
  • Mam takový pocit, že se Win7 udrží na disku stejně dlouho, jako WinXP...
  • Konečně se PC hráči dočkají kvalitní HALO hry, kterou si my na XONE nezahrajeme. Přeju vám to kluci a holky. *3*
    • Drsná pravda pro tebe je, že ono to HALO neni žádná slává. Už v době HALO 1, kdy to na Xboxu všichni oslavovali a na PC to byla pouze průměrná hra.
    • NonSuch
      "kvalitní HALO hry" - neni to oxymoron?
      • Největší oxymoron jest "kvalitní konzolová hra"
        • si vzdycky myslej,jak je the last of us nejakej super videoherni skvost,pritom herni napl je o plizenim, QTE a staveni zebriku a vice-mene je to interaktivni film...takhle si "hru roku" vazne nepredstavuju
          • del0
            Holt "evoluci" videoherního průmyslu nezastavíš. Úspěch LoU bohužel potvzuje, že prezentace vítězí nad gameplayem a obsahem.
            • O do toho v urcitym momentu vstoupi element nedostatku volnyho casu na hrani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit