Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ešte stále žiadna recenzia :D
  • A recenze stale nikde...
    • Jediny cesky herni web se neodhodlal tuto hru recenzovat - sam nechapu. Pritom kdejaka indie hra recenzi dostane. *7*
  • Tahle hra za recenzi nestoji.
  • michaliuz18
    kalypso = podpriemerna alebo priemerna hra ..cca 6 az 7 bodov
    cize velky rpg zazitok necakajte skor spomalene pohyby divne vsetko od AI po animacie grafiku, linearita, prepadak rovnako ako firts templar a co ja vim co este
    tam kde vidite napis kalypso ani to nehrajte, teda okrem starsich tropicov, tie novsie su tiez na prd
    • Jack1947
      To byla pekna blbost, takze Demonicon je na tom podobne/stejne ? Budget - ceckovy ktery ani nestoji za vyzkouseni. *7*
      • michaliuz18
        ano je to somarina pre takych hracov co nepozeraju na kvalitu, mozno pre 5 rocnych ktory chcu skusit prvykrat rpg a nechcu sa zapotit hned v otvorenom svete ako gothic , tu je to lahke linearne atd , dokonca arcania alias gothic 4 ktory je 6 bodovou hrou ma bavil viac
  • maros.goc
    Nebudú tam outdoor lokácie
  • Nebudú
  • N7N7
    Už jsem se lekl, že ta hra připomíná trailer. *2*
  • Díky tomu názvu se mi hned vybavila Demonica. Mimochodem, bude recenze na Eisenwald?
  • MidnighT91
    Zatím průměr, teď jsem ve městě a mám si vybrat stranu. Soubojovej systém je slušnej ale není tam moc kouzel. Grafika průměr, potřebovalo by to Enb na úpravu barev a kontrastu. Příběhově nevím, ve vzduchu tam visí nějakej ten incest a krvavá magie. Zatím 60% dost doufám že tam budou taky outdoor lokace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit