Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Mně se scifi stylizace líbí a je to pro mě fajn alternativa k 100+1 fantasy variacím na DS&spol ;]
  • tak z toho traileru byla dobrá asi jen hudba na konci... je zajímavé, jak některé firmy dokázou i s velkým rozpočtem, vyprodukovat něco na první pohled naprosto sterilního a nezajímavého...
  • Morraw
    No doufám, že se už pomalu pracuje i na LoF 2. První hra byla skvělá a pro mě osobně přístupnější než Dark Souls. Ale byla to spíše jednohubka.
  • Osobně si myslím, že to je šlápota vedle jak ta jedle......měli zůstat u LoF, jen udělat dvojku trošku lepší než jedničku. Na druhou stranu, jednička je pro mě srdcovka a je mi fuk, co kdo o ní říká. Jenže jak udělat dvojku, když kvůli zaměření, kterým se studio vydalo odešli původní tvůrci že......myslím, že to bude docela propadák no. A přikláním se k názoru tady kousek, že zatím je to teda pěkná nuda. Článku spousta, ale něco o nějakých hrách.....nikde nic. A když už něco, tak buď o hrách, o kterých už víme tolik, že to skoro nemá cenu kupovat, nebo o totálních kravinách...snad se to ještě zlepší
  • Vypadá to stejně nudně a neoriginálně jako Lords of the Fallen.
    • co čekat od poláku....
      • Třeba Witcher je taky od poláků, takže klídek.
  • Jack1947
    SCifi? skoro DS 10/10 *5*
  • Vyzera to dost bidne
  • Letos je asi nejnudnější E3, co pamatuju.
    • Jack1947
      Jak u koho *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit