Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LotF mi prisel strasne spatne ovladatelny pomoci mysi a klavesnice...mnohem hur nez Souls hry a to uz je co rict. Absolutni nutnost mit ,,lockleho,, protivnika bylo peklo v souboji s vice neprateli. A design lokaci taky takovy chaoticky. Snad se poucili, ale moc tomu neverim.
    • ja to odehral s K+M bez problemu, souls sou pro me na K+M nehratelny... tj zajimavy no
  • LOTF me bavilo, ale ten konec, resp poslednich ja nevim 50% hry byl totalni chaos, backtracking, ztracenost... proste nedodělany oproti první polovině hry, naprd. 1. pulka za me 8-9/10 druhá pulka tak 5/10
  • Kozy
    Ok, tak už jsme tu měli trapnej fantasy klon Souls, teď scifi. Co přijde dál?
  • Generičtější hl. postavy by se jeden nedohledal...
    • Tak jasny, neni to beznej tynejdzr co zachrani planetu. Ale je to pekne na sr anej 40catnik co mu klesa testak a tak hleda jak umrit hrdinskou smrti dokud jeste za neco jako chlap stoji. Ty nudle cezena pres kanal.
      • Podle tvého vyjadřování to vypadá na čerstvých patnáct, policejní výšku (158cm) a tomu i odpovídající IQ (něco přes polovinu předchozí hodnoty). Věk je mi u prde*e ty vycpanej leguáne, mluvím o designu postavy - i 40cátník se dá lépe vyprofilovat - a jestli ta kožená guma místo xichtu, co je vyobrazená v upoutávkách, působí nasraně, tak to může v klidu konkurovat výrazovému projevu Stevena Seagala.
  • bukrr
    Jsem rad ze u toho nevidim "jako Dark Souls, tvurci se nechali inspirovat Dark Souls". U Lords of the Fallen jsem mel tendenci to s DS srovnavat a v mych ocich to LotF vubec nepomohlo...
  • Tak na toto sa ozaj tesim...Falleni boli paradny beckovy klon Souls az na posledneho bossa topka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit