Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doskakovani objektu u 15 let stare hry? Vazne? Uz mi to i celespadlo kdyz jsem letl do stok. Uprimne dat za jeden dil 500 fakt ne? Za vsechny ok ale itech 900 je moc. Btw asi jsem lopata ale nejsem schopen skoro nikoho trefit, porad nemam naboje a o lekarnu zavadim vzdycky jen kdyz ji nekdo po me chce. Je to normalni? Zacatek jednicky me bavil moc, pak jsem dosel do tovarny pomoci “nespoiluju” a tam me vzdycky rozsrilej na sracky. Delam nekde chybu?

  • Tak jsem se do toho pustil a na ps5 to běhá krásně a i po letech to vypadá pořád dobře. Jen autosavy tam mohli přidat:D

    • nebuď pleb :D 

  • Wow, paráda, upřímně to konzolistům přeju, každej by si měl bejt schopnej užít tohle masterpiece...

    Jen doufám že podporu gamepadu dodělaj i do PC verzí.

    • jurb83

      Ja by som im skor doprial moznost modovat a mod STALKERA Anomaly alebo Lost Alpha

  • zirafcatko

    Já to teda už hraju a je to pecka , ta atmosféra je jako když sem to poprve zapnul na pc

  • Inquisitor

    Trochu pozdě, kdo to bude hrát? 

    • Gulivera84

      Ja sem to treba nikdy nehral, vtu dobu sem proste na hry zapomel, a mam tam 10 let diru, tak to je treba pro me....na doplneni vzdelani, skoda ze tam nejsou ty mody, to by byla lepsi no....

      • Inquisitor

        Nemám nic proti. Patří mezi moje srdcovky, mám tam nahráno za ty roky hodně hodin. Jenom pochybuju, že to v dnešní době přilaká moc hráčů, navíc bez podpory modu.

    • jurb83

      kto bude chciet

    • medveddd

      Žirafčátko!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit