Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokial su checkpointy dobre rozmiestnene tak to nieje velky problem :)..hlavne aby to slo na pc tak ako to na pc ma ist :)
    • Phillios191
      presne tak :)
  • Phillios191
    Adept na hru roku 2012 na PC PLATFORMĚ *3*
  • Těším se, už aby to bylo.
  • Moc se na tuto hru těším kvůli této hře si budu kupovat nový PC.
    • To mas jeste 486 nebo proc novy pc? Vzdyt to musi valit na 10let starem kousku
  • Psychotic
    Jedině dobře... možnost F5 a F9 je jeden z největších zabijáků atmosféry ve hrách.
    • podle mě když hra člověka nutí každejch deset vteřin ukládat, tak to vypovídá o sakra hustý atmosféře :)
  • MidnighT91
    Na Alan Wake se dost těším shlídnul jsem první tři lvly na youtube a je to nářez...
    • vlastik.plaminek
      Jestli máš rád Twin Peaks a Stephena Kinga, tak se ti to bude po stránce atmosféry určitě líbit
      • MidnighT91
        Kinga miluju, mám všechny jeho knížky...
  • KokyMetalGear
    zdá se mi to nebo poslední dobou v těch diskuzích někteří jedinci píší, jak nádeníci? ty vole začínáte hnidopišsky upozorňovat na překlepy a omyly redakce. hádáte se jestli to či ono mmo je nebo neni převratné. nic proti diskutujícím, ale mít v diskuzi 10 příspěvků a v každé větě někomu nadávat, jak malé děti. když se vám to nelíbí, tak si táhněte třeba na Eurogamer.
  • Na tu hru jsem se nezkutečně těšil, ale když oznámili že nevyjde ne PC jsem byl nezkutečně nasr... .Když jsem vyděl v reálu hru tak mě nezkutečně zklamala a ta ledová sprcha mě studí do teď. Tak že Alane zůstaň si na konzoli sbohem a šáteček.
    • haha prej "nezkutečně" to sem snad este neviděl *1*
      • A to ještě vůbec nic není oproti tomu, co jsem už viděl já, a v tom hrály roli i špatná íčka ;). Můžu říct upřímně, že je mi z té negramotnosti fakt zle. Dobře, pochopím, když je někdo dysgrafik. Ale pokud je někdo normální a dělá tyhle hrubky, tak jako co si pak o něm má člověk myslet, že? :P Rozhodně nic dobrého ;). Na vině jsou ale hlavně sociální sítě, na něž dnes chodí většina a tam se takovýchto hrubek dá pochytit celá řada :P. Hrůza prostě.
        No to jen tak na okraj :D.
        • Je mi jasný, že si tenhle sloh psal 20 minut a dalších 40 sis ho kontroloval a upravoval :D jen abys ses vyhnul všem hrubkám, kterým normálně v diskuzích nevěnuješ pozornost :D :D :D.
        • Taky tam máš chyby :D
      • ještě štěstí že ti tam nechybí háčky a písmenka že duku *1* *1*
    • napodobne..
    • FeebeECZ
      xboxová verze je přeložená. sice ne oficiálně, ale je
    • Pan_Klobouk
      Toho bych se nebal, Remedy si to delaji sami a Remedy o PC i hrani na nem neco vedi. Zrovna tak verim, ze cestina bude... to si fandove nenechaji utect. Mozna od Mrazika, od casu "ach, zima" usel kousek cesty. ;)
  • Umaroth
    To je dobře, radši to udělat najisto, tak jak je osvedcene nez neco zkouset a celou konverzi totálne dodrbat... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit