Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná jsem nenormální, ale pro mě byl Alan Wake hra, kvůli které jsem si koupil xbox a k němu limitovanou edici alana. Nelitoval jsem toho a rozhodně musím říct, že pro mě je Alan jednou z nejlepších her, které jsem hrál. Naprosto parádní příběh, který mě opravdu chytl, super hratelnost a úžasná thrillerová atmosféra a perfektní hudební doprovod (mimochodem jsme díky té hře začal poslouchat skupinu Poets of the fall, jejichž skladba se tam objevila ). Na další AW hru se tak těším jak malej jarda :)
  • Malleth
    Proč to vůbec dělají, když Alan Wake byl tak strašnej? Není jedinej důvod na tom stavět nějakou "jednohubku"
    • Keby ta hra naozaj bavila, tie dve dlc by si aj zahral. Pre teba to bola len taka jednohubka.
  • Urug
    Trolovi.diskusnimu:
    Jen tak zlehka:
    http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=alan+wake
    http://www.youtube.com/results?search_query=alan+wake&oq=alan+wake&aq=f&aqi=g10&aql=&gs_sm=e&gs_upl=533l2000l0l2167l9l9l0l1l1l0l159l954l1.7l8l0
    • Trol.diskuzni
      A nemohl bys mi to jednou dvěma větama popsat? Než mě nutit projíždět strýčka googla nebo tetu youtube... *13*
  • Trol.diskuzni
    Může mi někdo nějak lehce přiblížit, o co se v téhle hře (sérii) jedná? Slyšel jsem o ní snad jednou-dvakrát, ale nikdy nic konkrétnějšího... To je něco jak Max Payne nebo tak?
  • Kingo1983
    No 1tku som si kupil limited edition ale potencial aky tato hra mala, ma sklamal na plnej ciare. Dohral som to ako priemernu hru a DLC pribeh som uz ani nechcel. Nehovorim ze to je zla hra, ale stacilo mi to raz prejst a uz dost...nieje to ako u inych hier ze sa da hrat niekolkokrat po sebe. Skoda
    • Taky jsem byl spis zklamanej, ale az tak spatny to nebylo, ne?
      Porad hodne nadprumerna hra, podle meho. I kdyz ja to mel spis naopak, a moc se mi libila po strance hratelnosti, a ne uz tolik pribehem, apod.

      Ale pozor - DLCcka jsou na ty hre nejlepsi.
  • Trol.internetovy
    Jo chlapče, to říkaj všichni, a pak z toho vyleze DLC 3 mapy za 9 dolarů. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit