Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu se nepřidat. Alan Wake byla skvělá hra, ale občas jsem si přál, aby těch soubojů bylo méně, protože po čase začínaly nudit. Na mysl mně potom přichází otázka, je opravdu nemožné vymyslet hru jejíž náplní není jen střlení ?? Mám rád akční hry, ale nebaví mě, když od začátku do konce na mě nabíhají tupí nepřátelé. To pak veškerá atmosféra jde pěkně do hajzlu. Např. Bioshock nebo Batman skvěle kombinují akční části s těmi neakčními. Víc takových her.
  • Apríl? APRÍL?! To z toho dělají Resi 5?! Jsou normální?
  • "Určitě od ní čekejte více adrenalinu pramenícího z boje". Jenomže boj byla nejhorší stránka celé hry, kdo by ji chtěl víc. Už jen to, že hráč zabije za celou hru cca 500 enemy čtyřmi druhy svítilen zní trochu divně což? Přiběh 10/10, atmosféra 10/10, hratelnost 6/10
  • M.Habarta
    Zklamání, ale nevěším hlavu a budu klukům a holkám z Remedy věřit.
    Ale ještě těžší souboje? Uff, předpokládám, že těžkou obtížnost už tady nezapnu. :)
  • Taká masáž, to buje iný šit. Ale ak dajú ešte 7 článkov, tak si to možno stiahnem, aj tak s tým počítajú. *1*
  • Kingo1983
    A podme autoheal atd.., a mame tu z psychologickeho trilleru dalsieho SC Conviction.
    • SC:C bola prijemna zmena...aspon si to myslim ja...bolo to akcnejsie...ale stale kto to chcel hrat na hard a bez odhalenia tak mal z toho dobre stealth..az na par misii ako afganistan ci irak teraz neviem...
      • Kingo1983
        Ano ano to mas pravdu SCC bola super hra / 2x prejdena / ale zmena k akcnejsiemu sa Alanovy Wakeovy nehodi podla mojho nazoru.
        • podobne dokonca som zakupil DLC lebo COOP ma bavi a pokial je dobry partak co takeho mam tak je to jedna basen :)...no a co sa AW tyka s tym suhlasim ja som len nesuhlasil s kritikou na SCC...ten bol podla mna tak spraveny ze hrac si mohol styl vybrat sam...Denied Ops(infiltration) cele prejdute len s pistolkou na hard...a to uz bez stealth stylu prejde clovek tazko :)...no a k AW...ja sa hlavne tesim z toho ze povodny AW spolu s DLC mieri na PC tak konecne si ho aj zahram a nemusim len gameplay videa pozerat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit