Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    milujem tie hry typu risen :) nulova gravitacia skocit mozme jak na mesiaci :D a subojovy system sa mi zas nepaci vyzera ako z gothic 3 len vlava doprava sa ohanat šavlou.. snad sa budu dat vylepsit komba selijake aby aj stym mecom robil nieco viac
  • Umaroth
    fAt princess ? really ??? fakt by si měli sehnat dabéra co ovládá základní fonetické znalosti...tohle proste bije do uší i lidem, kteří anglicky skoro neumí...natož tem co umí ....
    • Uziel
      No třeba to řiká se skotskym přízvukem :) Moc to hrotíš, to je ten největší problém.
  • Na Risen 2 už se těším *3*
  • Risen 2 vypadá parádně,akorát toho soubojového systému se velmi bojím...
    • Nekde psali,ze pry Risen 2 je v necem jednodussi nez prvni dil...toho se dost obavam.
    • Soubojový systém je fajn. Na začátku neumíte vůbec nic a postupně si kupujete další schopnosti. Vypadá to celkem solidně, ale s verdiktem bych počkal až na vydání a recenze.
    • Masa-san
      Souhlasím a k tomu soubojovému systému - pravděpodobně to bude obdobné jako v Gothic 1-2 pouze uzpůsobené na myšidilo. Zvykli jsme si na souboje v Gothic a ani Risen 2 nebude v tomhle ohledu problém pokud podá obdobný zážitek *5*
  • Hanzales
    Já už začínám být pomalu na ty slova "restart" a "kořeny" mírně alergický :)
    Jednak nikdo nemá koule na to přijít s něčím novým a když už u xtého pokračování začnou "restartovat sérii" stejně jen vezmou základ a udělají z toho zase "2012" hru se vším všudy.
    No jo, marketing si po "next-gen" zase našel nové slovíčko "kořeny" :D
    Přitom několik starých pecek z novodobou grafikou a starobylou obtížností bych si zahrál rád.
  • BoB.2
    Mě to jako Alan Wake speciál moc nepřišlo prostě normalní díl ,jinak super tet jsem rozjel Alan Wake DLCečka a mužu jen doporučit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit