Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že na začátku diskuze sem dorazili i bratia ovcomrdi... *7*
  • jbenj007
    Alan Wake byl skvěléj na xbox jeho vydání na specialní edici bylo bombové....když ted koukám že má přijít na PC tak doufám že to jen tak neodfláknou a dájí stejnou měrou tak jak dávají konzolím....
  • Taky dobrý... ale není to ta jedna jediná hra, kvůli které jsem kdy uvažoval o nákupu garnýže... teda konzole.

    Vypadá to, že Red Dead Redemption si na PC zahraju až přes nějaký konzolový emulátor *1*
  • RakeW
    Chm, a nebude ten zážitek u PC příliš intimní?
  • Netreba zabudnut ani na Silent Hill Downpour...
  • Těšim se. Hrál jsem na xboxu, když jsem ho ještě měl, a zahraju si ho rád znovu..
  • Jednoduse vyprsela exkluzivita nebo se Alan Wake neprodaval tak jako COD, takze se Microsoft rozhodl vyuzit i zbyvajici platformu, pro kterou byl puvodne primarne Wake urcen.. PC... Ja si myslim, ze na se budou vydavat 1) Hry, ktere maji silny MP (MMORPG) nebo F2P 2)Indie games a 3) Hry, ktere na konzolich nemeli dobre prodeje, tak proc z toho nevytriskat jeste par penez...
  • at si to strci tam kde slunce nesviti
  • Nech si Alana strčí do 5 písmen. Když jsem viděl záběry z hraní tak jsem byl nakonec rád že to na PC nevyšlo.
  • Naprosto skvělá zpráva když se původně dělal wake tak měl být aj na pc,sem zrovna prodal xbox :-D a jako naschvál řekli že na pc nebude... takže se mám na co těšit *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit