Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pichpe

    Jak tady ostatní píšou, že v době vydání to muselo být něco, tak mají pravdu. Já to v té době hrál. Přesněji jsme to hráli u kamaráda doma po večerech v (tenkrát obvyklém) módu - jeden ovládá myš a druhý klávesnici. Ta hra byla tak neuvěřitelně atmosférická... A k tomu bát se ve dvou. To už se bohužel nevrátí....

  • dnes to zní skoro neuvěřitelně, ale já jsem se u této hry kdysi skutečně bál :-) Jsem zvědavý na remake

  • Díky Kubo za další super článek a okno do nostalgické minulosti. 

  • Skvělý článek o historii. Alone in the Dark jsem viděl jako malý celkem brzy po vydání. V tu dobu jsem ještě nehrál (nebylo na čem a ani jsem se o to moc nezajímal). Nicméně mi to uvízlo v paměti a když se mi hra reálně dostala do ruky kolem roku 2000 v nadabované CD verzi, užil jsem si ji i ve francouzštině, které nerozumím (samozřejmě s pomocí návodu). V té době už to bylo dávno překonané retro, ale hra i přes zmíněné komplikace s ovládáním a pár pochybných designových rozhodnutí, pořád fungovala. Pro hráče z doby vydání to muselo působit jako něco z jiného světa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit