Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Komiks je dost temnej a brutální, nesmíš to brát podle toho stupidního filmu ten je jen trapnej a brutální... I kdiž jsem se u něj teda zasmál...
  • What is more pure than good.... (či jak to tam říkali) No, tyhlety polofilozofie mi sedí právě ke zmiňovanému B:AC, nebo jiným značkám, dospělým, s důrazem na tyhle temné stránky morálky.
    Ale spidey? Vždyť to musí být hlavně p*del ;) tak ať se to podaří! :)
  • Veskoslav
    Tak jak psali kolegové nížže. Pokud to dotáhne jako Batman, tak se člověk nebude zlobit. Problémem světa Spidermana a jeho antihrdinů je ten, že je mnohdy až příliš dětský. S Batmanem se to nedá srovnávat. Ať už v krutosti nepřátel jako Joker, tak v celkovém pojetí student v multimiliardář..
  • ta hudba z traileru je jak pro osmiletý děti. Tohle teď fakt frčí? Zlatý znělky z 90.tek
    • To je nějakej ten jejich dubstep, nechápu jak to někdo může poslouchat v mp3 playeru když si někam vyrazí. Z toho by mi jeblo :(
  • Vynechat click time eventy, dát tam pořádný příběh, zintuivnit souboje atd. a bude to super. SD mě jaksi nebavilo a Spiderman 3 měl úžasné a hlavně volné cestování po celém Manhattonu, které mě bavilo z celé hry nejvíc...prostě se jen tak houpat...paráda. Ale byla tam naprosto sprasená kamera a hrozné souboje.
  • MidnighT91
    První spiderman je pro mě devítková hra, těším se... Škoda že to nemá pegi 18+ kdyby z toho udělali brutální drama-thriller a pojali to vážněji s temnou atmosférou třeba ve stylu Watchman nebo Kick-Ass tak by to bylo super...
    • Kick-ass měl temnou atmosféru?
  • Jestli to dosáhne kvalit jako Arkham city tak budu rád, ale nevěřím tomu. Batman má lepší atmosféru jak spider man, který je celou dobu dělán spíše pro mladší publikum(hráče). Jediné, co mně bavilo byla Noir paralela v předposlední hře. Jinak zpracovat svět a příběh a bude to fajn
  • Raz by som si chcel zahrat Spider-man(a), ktory nebude uplne trapne detska hopsacka.
    Mozno nejaky zaujimavy pribeh, viac rozmyslania ako mackania cudlikov, pripadne aj nejaky character growth. Po zhliadnuti videi neprestavam verit ze aspon cast sa mi splni...
    I ked je to menej a menej.
    • Pises mi rovno z duse *1* Vsetky spiderman hry (a filmy) boli viac menej pre vekovu skupinu 7-15 rokov, pritom ten universe je hodne noir a atmosferou pripomina skor watchmenov ako macka poh ci bugsa bunnyho. Uprimne na kvalitnu spiderman hru cakam uz nejakych 15 rokov, snad sa raz dockam.
      • Ringwraith
        Spiderman a Spiderman 2: Enter Electro na PS1 jsou hodně kvalitní hry s velkou hloubkou.
        • MishKonn
          Přesně to jsem chtěl napsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit