Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvl nevim jestli mi to jen přijde, ale zdáse mi to hrozně barevný a takový, nevim jak to říct, pohádkový, nebo dětský... doufam že je to jen takový dojem....
  • AI v Civilizaci V byl pěkný vtip. Zkoušel jsem s nimi udžovat dobré vztahy (všechny blbosti zelený) a dopadlo to nakonec tím, že na mě vyhlásili válku. Takže pokud jsem si chtěl pořádně a mít tam nějaké diplomatické věci, musel jsem do MP, který byl šíleně dlouhý.
  • Ktera je podle vás lepší Civilizace? Petka s datadisky nebo beyond earth s datadiskem?
    • Paulcz
      Civ I a III.
      • II, IV, III, I, V, BE .. v tomto pořadí od nejlepšího po nejhorší *5*
    • Obě hry jsou parádní, jsou trochu jiné ale. Pokud můžeš ber obě. Osobně jsem dlouho hrával V a po pořízení BE už nemám důvod vracet se k V z jiného důvodu než mulťák s přáteli co V mají. BE má dobrý výběr počátku hry, vodní města jsou parádní, dá se rozvíjet výzkum více směry, kombinovat. AI není tak snadno ovlivnitelná (v V když mi hrozila od někoho válka tak sem mu zařídil válku s někým jiným, prostě sem už věděl jak na to a nebylo to tak zábavné :D to zde nejde, jsou zde jinak řešená obchodování surovin, existuji něco jako světové války když jsou všichni vzájemně prokombinováni v aliancích a někdo někomu vyhlásí válku tak to vtáhne všechny do války proti všem)
  • Nemohli jste v téhle době začít s lepším národem co? *1* *1* Měl bych spoustu nápad o co se budou opírat, ale nechám být - Asi nejsem úplný odpadlík...
    • Magister_Peditum
      No, co? Jen se řídili svoji neoficiální hymnou. "Rule Britannia! Britannia rule the waves! Britons never never never shall be slaves!" *3*
      • To je sice pěkné, akorát jim to kazej trošku ti Skotové no...
      • God save the Queen
        the fascist regime,
        they made you a moron
        a potential H-bomb.

        ...

        Je lepší.
        • ...then one fine morning she puts on a New York station.... You know, her life was saved by rock & roll.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit