Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od toho mám TARDIS, nepotřebuju Animuse *1*
  • A to má být novinka,že nás spojí s minulosti jako v každém díle? Páni redaktoři asi nemají o čem psát *1* *1*
  • Nechť začne komerční masáž. Uvidíme co se z toho nakonec vyklube.
    Jenom doufám, že bude po všech čertech roztroušena nějaká nejlepší zbroj/oděv, kterou budu za každou cenu chtít mít, ale při jejímž získávání utrousím hodně jedovatých poznámek na adresu matek vývojářů.

    Tak pravil Zarathustra
    • script *zarathustra killed* dlc polici set* ea setting* marketing set *activision* quality set*ending of mass effect 3*
  • tak jsem zjistil že muj předek byl vaclav havel převtělil jsem se do něho a zjistil jsem že mu strasně smrdí ponožky tak že se to nedá hrát a to mně odradilo od dalších pokusu
  • Kdepak jsou ty české titulky? *9* Ne, že bych je tak nutně chtěl, jen mne to strašně rozesmutnilo, když ten pán začal hovořit a žádné psaníčka na mne nevykoukla.
    • Musíš kliknout na to CC, pak se ti objeví titulky.
  • Žhavá novinka dne.. *6*
  • Genetickou paměť mají akorát vetřelci a Goauldi. *4* Animus je tak zdaleka největší slabina celé zápletky této série.
    • Jack O'Neill, Jack O'Neill, Jack O'Neill
      • Jó Asgardi, kdyby nebylo Replikátorů, tak by zničili jak Goa'uldy, tak Orije, tak Wraithy s naprostým přehledem. :D Jenže, to by pak bylo o ničem, že? :D
    • Stargate je hovadina...
      • Jaffa Kre
        • jindra.veliky
          shapa aji
          • sirWallace
            Tichoooo!!! Rusite mi muj kel'no'reem *1*
            • Á tady nějaký Shol'va co čeká na ránu Zat'nik'telem :D
      • walltar
        BURN HIM! *16*
        • deridon
          napůl s ním souhlasím, film s Kurtem Rusellem byl užasný, serial byl ze začátků zajimavý a pak to byla strašná kravina :D
          • walltar
            Tam pro mě jediné zklamání bylo SG: Universe ale jinak se mě to líbilo všechno. Rozhodně lepší než hromada seriálů co se vysílá dneska.
            • Zrovna SG:U(nebylo to lepší jak BSG, ale ušlo to) se mi zdálo z těch SG nejlepší ze začátku ještě ušlo SG:A
    • walltar
      Teď si na to kápnul ... hlavní hrdina je vlastně Goa'uld ... jakto že mě to nenapadlo? *8*
      • protoze si vetrelec :D
  • To je jak reklama jakoby doopravdy existovalo Abstergo a udělalo Reklamu na animus :D
    Ale jinak nás to dostane do minulosti jen v Multiplayeru kde si budete moct vybrat postavu a hrajete na nějaké mapě.Přesněji..Podle mě je to reklama ve hře na Animus od Absterga.
  • ta hra je stejně teplá jako já *6*
    • ZvacA
      Zdá se, že kolega Teo I. zvaný Jediný, se stal součástí klonovací technologie a jak vidno, celkově neúspešně. Vznikla řada sic na první pohled jemu podobných, ale jsou to takoví šašci, že se jeho ideálu ani nepříblížili a ke škodě sobě vlastní i nám ostatním se mu je ani nepodařilo včas zlikvidovat. Naštěstí je snadný rozeznat originál od žumpy, takže žádná starost. *1*
      • bez diakritiky nepíšu!
  • MidnighT91
    Všechny přehrávače co tu máte (kromě youtube) se mi sekají a youtube zase nejde zvětšit na celou obrazovku... (ne že by to u tohohle videa bylo potřeba)... Btw Teo tvůj trolling je hodně trapnej, máš se co učit...
    • dej si jinej prohlížeč...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit