Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anonym asi tak me lotr nezajima cela stredozem mi je ukradena ale tohle me nadchlo trosku mi to pripomina batmana a assassina ten bojovej systém je paradni
    • Hele musíš to brát takhle :
      ne jedné straně jsou fanoušci Středozemě a na druhé Fanoušci Ac, fans Middle-earth
      to nebudou kupovat protože v článku dole je odpověď proč.¨
      Vy to chcete kupovat kvůli, grafice, hratelnosti a bla bla bla.
      Já jen říkám že kdyby to bylo v jiném světě tak jak říkám vezmou značku a udělají s ní něco úplně jiného.
      Vem si třeba Aliens colonial marines.
  • me je uplne u pr... jestli někdo vyuziva znami znacky:-D vypada to fakt narezne a to je hlavni
    Ano tolkien je borec ale me je jeho fantasie vis kde.Na tohle se hodne tesim a splhani ze se nehodi do stredozeme?proc ne
    • Bez jeho fantazie by neudělal Středozem.
      Takže si to napřed promysli než něco napíšeš.
      Chce se mi brečet jakýho malýho fakana to rodiče vychovali.
  • Této hře chybí atmosféra Pána prstenů.
    Jistě fanouškům AC se to bude líbit, protože my to připadá spíše jako modifikace pro již zmíněnou hru.
    Já nechápu proč vezmou logo, odstraní atmosféru toho loga a narvou tam něco jiného.
    Já věřím že se jednou objeví studio s fandama Středozemě a vytvoří hru která bude pro fanoušky Tolkiena rájem.
    Toť můj názor.
    • ty nevis jak bude vypadat cela hra a uz bys tomu daval jinej nazev .Jako sorry ale z jednoho gameplaye se toho moc poznat neda
      • Ano byl to jenom gameplay ale přeblaloto to studio které akorát využívá známé značky.
        Jsem fanouškem Středozemě a obdivuju Tolkiena za tak velkou fantazii.
        A ke všemu se AC do Středozemě nehodí.
    • Musel by se toho chopit někdo se stejnym nadšením pro autenticitu středozemě, jako teď předvádí Vávra u Kingdom Come a pak by to konečně byl Pán prstenů..
    • tolkienův svět neumožňuje příliš autorského manévrování. Mě vyhovuje lotro, které považuju za nejlepší využití IP ve hře.
      • Já to taky hraji ale na mě to je moc pay to win (snad to píšu dobře)
        a ke všemu se hra pořád dodělává.
        P.S. kolik jseš lv a classa ?
        • pay to win jedině pokud chceš vyexpovat na cap co nejrychleji.. a to mě nebere. to tak útržkovitě hraju už několik let, mám několik postav, hlavní lvl67 elfku guardiana
        • Pay to win někde, kde není plnohodnotné pvp? Je to vůbec možné? Podle mě sotva. Že si někdo může koupit xp runu, stats tome apod. z mého pohledu pay to win není, když tam neexistuje relevantní pvp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit