Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude tam Ralf? *5*
  • 3.100 navstevniku * 150 za vstupenku je 465.000 CZK za sezonu (a to to ve skutecnosti bude jeste o dost min, protoze 150 je maximalni cena, ale existuji detske/skupinove/puldenni slevy).

    To teda klobouk dolu, zajimalo by me, kolik do toho sypou dalsich zdroju, aby to vubec mohlo fungovat a navic jeste nakupovat dalsi a dalsi automaty. :)
    • Vzhledem k tomu, ze hernu provozuje syn majitele celeho objektu a take vetsiny komerecnich nemovitosti na Kladne, tak myslim, ze financni problemy nemusi byt nejak horke.
    • a hlavne platit ten el. proud...
    • RakeW
      O dost míň, už jenom z toho důvodu, že to loni bylo za kilo (nebo ne?).
      • Ja jsem myslím platil 150, možná to zdražila v půlce roku.
  • Za tu obětavost co do toho narvali chtěj jenom 150,- to se nevidí každý den...vidím správně ? *1*
  • tak tam sa musim zastavit,. Zatial som sa dostal iba do Moravskej Trebovej, kde je sucast jedneho servisu super zbierka arcade automatov (cca 300 ks) Neviem kolko ich je, ale so synom sme tam sami stravili cca 2-3 hod. Krasa a majitel sa vyzna.
  • Odulin
    On je tam i pinball??:D No výýýýborně!:) V sobotu stopro jedu.
  • RakeW
    O 100 % víc návštěvníků, o 148 % víc automatů a o 50 % vyšší vstupné... Ale jo, pořád to jde :).

    Celkem už se těším na další letní výlet, arkády a chvíle související, jako jsou například přestávky na sluníčku se svačinou či příležitostným cigárem... Ouplně mě obešla letní nálada.
  • a čepuje se tam pívo?
    • Maj tam lednicku s pitim takze lemonady a pivko v plastu ci plechu. Jestli si dobre pamatuju tak plzen v plechu stala 35,- nebo 40,- Kč *3*
    • Jestli ne, tak si přineseš vlastní zásoby, snad tam u vchodu neprohledávají ;-)
      • no jo, tak já si tu přepravku dám do zadní kapsy
    • Pouze Nuka Cola.
  • Kdybych tak měl platinový žeton na všechny automaty..... :)
    • Trisska
      .....tak bys mi ho dal? *4*
      • Jedině za kárované sako.
  • Amylee.Anderson
    A taky zvýšili vstupné (pokud se nepletu), ale stále to je parádní cena, vzhledem k tomu, co ta stodola skýtá. Doufam, že se tam ještě nekdy podívam :)
  • Trisska
    A jo, mají to tam pěkný. Kolik dnes stojí jeden žeton? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit