Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Skvělá série. Origin mám taky rád a vždy mi přišla neprávem opomíjená. Výborný díl na vánoční svátky, má takovou hezkou vánoční atmosféru:)

  • SlavicBes

    Som rad ze Origins tu nie je zatracovana hra. Je fakt vyborna a vzdy bola. Mam pocit ze ta hra bolsa opominana len preto, ze to nerobilo Rocksteady.

  • Lukyz

    • Asylum - nejlepší atmosféra
    • City - největší posun
    • Origin - nejlepší boss fighty
    • Knight - největší zklamání

    AK jsem do dnes úplně nevydejchal. Nejdřív naprosto otřesnej port, pak čekání půl roku na patche, aby to šlo jakž takže hrát. Slabší příběh, úplně průhlednej záporák. Následovaly tankový bitvy a závody - prostě to co od Batmana primárně chcete. Většina boss fightů opět v tanku 🙄
    Opakující se sidemise, který se v jednom bodě víceméně resetovali (to mě štve i např. ve Spidermanovi) a nutnost vysbírat všech 200 otazníků, abyste viděli skutečný závěr příběhu.

    Osobně tam krom grafiky nevidím žádný posun k lepšímu, spíš naopak.
    Ale stejně mám v plánu dát si celou trilogii přes svátky znovu, protože kombo Conroy / Hamill je naprosto úžasný 🖤

    • Od zacatku jsem to hral na ps4 a nebyl s tim absolutne zadnej problem,grafika supr doted 💁‍♂️atmosfera supr a batmobil to hezky ozivil, nechapu jak to muze bejt zklamani 🤷‍♂️

      • put_your_name_here

        Přesně jak píše @Carnage666, ono to nějakou dobu některym lidem fakt nešlo ani zapnout a když jo tak to po čase padalo na plochu.

      • Carnage666

        On myslí zřejmě PC verzi. Na portu dělalo externí studio a bylo to tehdy tak špatný že hra byla stáhnutá ze Steamu z prodeje na nějaký čas.

    • Knight má tu atmosférou za mě nejlepší, tam stylizace/grafika/atmosféra je na desítkové úrovni, ale souhlasím s tím gameplayem, to je do teď zklamaní.

      Jinak ta hra je plná detailů, koukni na srovnání Knight vs. Spider-man 2.

      https://www.youtube.com/watch?v=NDuBlfh7-9Q&t=235s


  • unicz

    *podle kritéria autorů magazínu Retro Gamer brzy stane v podstatě retro." Především dle kritéria chlapců z Reto Nation 😄

  • City je dodnes moje srdcová zazeližitos o to smutnější je fakt, že za 9 let dlouhého čekání dostaneme liveservice hru která fakt nepůsobí dobře. Snad to studiu nezlomí vaz a vrátí se zpět k SP.

    • Ti borci, co dělali Batmana, tam už nejsou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit