Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Altis, Altis... Není to někde blízko Lemnosu?*4*
  • Kdy to má prosím vyjít ?
    • dneska, furt refreshuju steam :)
      • To turecká kontrarozvědka taky :D
        • USER47
          Když už, tak spíš rozvědka:).
      • Jo já se taky těším jak malej jarda a o to víc mě se*e, že mám PC dočasně nefunkční protože se mi při hraní spálila pojistka na zdroji. Investice sice jen za desetikorunu, ale pár dní si počkám než přijde nová.
        Každopádně už jsem se rozhodl koupit supporter edition, kterou mimochodem lze pořídít ne na steamu, ale jen v eshopu BIS.
        • sorry ale kdybys byl normalni tak si to koupis v obchode hned a nemusis cekat jak lampa :))
    • Dnes ve 14:00.
      • Fakt? :)
        jako asi sem neschopnej totalne ale vsude na netu co tak koukam jsou data vydani uplne odlsina :/
        • Na http://store.bistudio.com je odpočet. Je ale závislý na nastavení času na tvém PC, takže když má někdo špatně nastavený čas, tak to pak píše jiný čas vydání. Počítám, že to může za většinu nedorozumnění.
          • Blby je, že mi zrovna store nejede. Asi přetížení od neustálého refreshování *1*
  • že by první opravdu realný vojenský simulátor? Pokud to bude multiplayer, a bude to vyladěné podobně jako Planetside 2, tak jako pesimista bych snad mohl říct, že se na tuhle hru těším.
    • Shaker
      proboha jen ne jako planetside 2, nemuzu si pomoct, ale planetside je nekde uplne jinde, spis jako MMO unreal tournament s tim, ze UTcko sem mel radsi
  • snes se bojuje hlavne v obydlenych oblastech a tam jsou vzadelnosti prave menší 50 metru a mene. na otevrene prostaranstvi nasadis tank nebo vrtulnik a je vymalovano. nebo pechota muze bojovat v lese ale to je taky spis nablizko
    • Shaker
      boj ve meste se sklada jak z boje v budovach tak i mimo ne, takze co se tyka vzdalenosti, tak od pul metru az do nekolika stovek metru... prezentujes tu svoje nazory jako podlozeny fakta a to rozhodne nejsou.
      • to ja vim akorat to byla reakce na prispevek z ktereho jakoby vyplyvalo ze na 60 metru se ani nebojuje
    • Nosíš výložky Generálmajora nebo své znalosti zakládáš na čase stráveným s plastovýma vojáčkama?
      • ten ostrov je snad zmensena ale jinak pomerne presna kopie Lemnosu, kde, jak a s cim budes bojovat bude na tobe, urcite tam bude nejaky generalsky mod jako ve dvojce, takze si to klidne muzes vychytavat, do vesnicek a lesu posilat oddily vojaku a otevrena prostranstvi cistit vrtulniky a tanky, pripadne se ujmout veleni jedne z tech skupinek a mit dobry pocit z toho jak ti to efektivne slape.. a to je na ARMA prave to hezke :)
        • Tož ja, ale to vysvětluj tomu výmazu hore, kterej za sebou tahá kačery.
          • ty nic nevysvetlujes akorat urazis
    • to mela byt reakce na Keyz
  • o tom jsem prave mluvim vetsina dnesnich konfliktu jsou nejake lokalni strety s teroristy a pod. tomu se prispusobuje i technika (treba brneni tanku se dela silnejší navrchu kvuli strelam z pater budov a ne zpredu). tak by bylo fajn kdyby i tahle simulace spis simulovala dnesni situaci
    • smejki
      co jsem se naposled koukal, brněním oplývají odkrvené končetiny, nikoliv tanky *2*
    • Magister_Peditum
      To simuluje Arrowhead, tohle je z blízké budoucnosti ve fiktivním (jak jinak) konfliktu...
  • jendabek
    Pohyb, střelba:
    http://www.youtube.com/watch?v=G8vrbzNYEwM

    Úpravy vojáka
    http://www.youtube.com/watch?v=yLIPW0oIvm8
    • Konečně normální pohyb, to se mi líbí. Ikdyž ty dřepy a mezidřepy mi připadají až příliš stožité. Myslím, že by líp fungovala interakce s překážkou podobně jako ve Far Cry 3, kdy je postava normálně skrytá, ale po zamíření vykoukne a lze ovlávat úhel výhledu.
    • smejki
      tý vole. konečně správně fungující kolimátory? Oujé!
    • Shaker
      hůstý
    • "High prone" v čase 3:37 v prvním videu mě docela zaskočil. Jsem netušil, že tuhle polohu vojáci používaj.
      • Tikov
        nevím jak dnes, ale Rudá armáda měla sed jako střleckou pozici v předpisech v 30.-40. letech (V r. 58 u AK ale už ne)
      • Keyz
        Otázka je jestli to bude ve hře prakticky využitelné. Co jsem viděl tak používají různé skrčení dle terénu a překážky. Ale ve hře většinou nejde se nějak opřít o překážku aby se to využilo. Pak se používá skrčení pouze proto aby jsem byl menší a lépe se trefil atd..
        • mě hned napadlo že by s tím šlo dobře vidět přes trávu :)
  • krasavec
  • mohli udelat dayz s army 3 :) ale jinak rasavec hra :)
    • nekromant33
      ja zil v domeni ze kdyz ohlasovali standalone dayz tak mluvili o arma 3 enginu
      • Nene. Bude to něco jako Arma 2,5 engine. :)
        • to se mi libi přátelé :D a jinak dik za info ja myslel že to bude pořad jako arma 2 + jenom nejake vylepšení
  • no nevím jak vy ale ja to na steamu jeste nemam v kolik hodin se to tam pridava ?
  • a jak je na tom optimalizace ? mj. vsiml jsem si, ze textury lehce porad doskakuji... mohl recenzent hrat na high a na jake sestave ? kolik prumerne FPS - je citit porad lehky lag v pohybu mysi ? je tohle podstatne info vynechano zamerne ?
    • Na čem jsem hrál, je napsáno výše v diskuzi, FPS jsem neměřil, ale po letech praxe mohu říci, že to šlapalo plynule. Ostatní hodnocení si ponechám na plnou verzi, tohle je apha
    • lag pohybu myší (mouse smoothing) jde vypnout i v A2 (od nějaké verze)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit