Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já bych tam přidal přídavné spalování u letadla, lékárničky, obvazy, morfia, adrenaliny, náhradní pneumatiky, navádění střel typu hellfire laserem(zabudovaném v onom vrtulníku) atd...prostě většinu toho, co bylo v ACE2....taky by to chtělo letouny jako mig 1.42(1.44) a suchoj pak fa...jinak taky by šlo udělat podřezávání...to by bylo hustý, nemyslíte?
    • Tak chtělo by to trošku oživit věcmi jak tady píšeš, aspoň by to byla pořádná sranda a konečně pořádná simulace boje. Ohledně toho podřezávání : bylo by to super akorát si nepamatuji, že bych se někdy jak už v OFP nebo ARMA 1,2 dostal k někomu tak blízko aby mě nezahlédl a nesundal :) asi by to mělo využití jen v MP.
      Taky už mě trošku štve hrát pořád za USA jednotky atd... bylo by fajn hrát Rusy a podobné národy. Třeba nechápu proč se nemůže hrát ARMA 3 třeba za Českou Republiku když už tam budou tvůrci vymyšlené zbraně a další udělátka.
      • Akorát jsem ještě zapomenul dodat, že by v MP mohli udělat ženský charakter ať si holky taky užijí trochu toho boje :) Pač znám docela dost holek co hrají ARMA 2 a štve je, že musí hrát za mužský charakter.
  • Safra zas budeme hrát za Amiky nebo Nato. Je to furt dokola, to nemůžeme změnit repertoár stran. Já bych raději do původní černarusácké Army 2 uvítal kampaň za rusáky nebo ty partyzány. Nechápu proč musíme hrát porád kampaň za jednu stranu.. *7*
  • Cituji: " Když mě před lety Ivan Buchta představoval samostatně hratelný datadisk Operation Arrowhead, dával najevo, že kampaň v Arma 2 byla hodně překombinovaná a hlavně pro mnoho hráčů složitá. Sám doslova řekl, že právě v misi Manhattan velká část hráčů vůbec nepochopila, že je vlastně zcela na nich, jak akci provedou. Byli vystrašeni z toho, že je nikdo nevedl za ruku. " ... ale i nééé .. právě že i tohle dělalo Armu Armou safra
  • od OFP az do ARMA II jsem si kupoval originalky, s AIII uz stejnou chybu neudelam *1*
    • Nebude lepší počkat si na první ohlas?
  • ta fyzika je lepsialety krabice maji gravitaci spis jak na mesici nez na zemi padaji dolu jak kdyby byly ve stavu beztize
  • Vypadá to dobře, ale ještě bych tam přidal jednu maličkost. Destrukce vojáků, tak jak je udělaná např. v Call of Duty:WaW, když vedle vás vybuchne granát, tak vás to pořádně rozchlístne, nebo když vojáka trefím snipou do ruky, tak mu ji utrhnu. Tomu říkám simulátor a realita. Samozřejmě tato funkcionalita by se měla dát zapnout a vypnout, aby různé organizace nepindaly, že to není košér.
    Co vy na to?
    • Nojo, CoDkař se pozná... prej simulátor dovol abych se zasmál.
    • no to je teda riadna realita. Si mimo a pekne dalej hraj CoD *3*
      • no realita to neni, ale kdyz treba baretem nebo necim silnejsim(prece jen tohle bude arma 3 v budoucnosti) nekoho trefim do ramena, tak mu to udela peknou diru a ta ruka nebude do vyleceni toho moc schopna delat...nebo pokud je to nekdo nevytrenovanej(slaba ruka) a je to z pekny blizkosti, tak mu to tu ruku muze utrhnout...to samy explozivni munice napriklad do m109...
        krom toho, arma 2 co a reinforcements je ta nej hra, co jsem kdy hraL...flashpoint byl taky narez(njn, cesi tvori dobre hry), ale cod waw bylo z codu nejlepsi...a taky jsem ho hral...ikdyz nic to nemeni na tom, ze army jsou nej *5*
      • nejspis si dela prdel, tak bych to neresil :)
    • no cement ...
  • Dúfam ze to bude pecka lebo pre mna mala arma 2 peknu grafiku ale bola to fakt chujovina
  • A hype zacina a bohuzel za pomoci games.cz.. Pripada mi to jako PR clanek.
  • S tou optimalizací bych to neviděl zase tak pozivitně. On ten engine se neustále vylepšuje od dob OFP, ze které dodnes táhne třeba fyzikální model vozidel. Ale to neznamená, že se to bude hýbat stejně jako ArmAII. Osobně očekávám opět placenou public betu. A jako první komunitní mise vznikne bitva s harpunama ve vodě :D
  • Obávám se, že současná (natož budoucí) technika partizánskému boji v evropských podmínkách moc prostoru nedává. Takže jsem zvědavej jak to Miller zvládne. (OPF je moje srdcovka - doba, vzhled české krajiny, vesničky a auta)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit