Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, asi trochu offtopic, ale chtel jsem se zeptat, jestli neznate stranky, kde se specializuji na hry pro tablety... na games je jen par veci, ale zajimali by me dasli hry
    • Zkus tohle:
      http://www.svetandroida.cz/

      http://android-core.com/cs/android_games/

      http://svetaplikaci.tyden.cz/
      • Dekuji *1*
  • Já vám nevím. Recenze dávají průměrná hodnocení, ale když se člověk podívá jak to hodnotí hráči, tak na Google Pay je hra hodnocena většinou kladně (průměr 4 hvězdičky z 5).

    viz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ideagames.at
  • Kdyby hra měla být F2P, tak aby hráče motivovala k nákupům, tak by musela být mnohem obtížnější. Pokud by tomu tak bylo, tak se vsadím že byste jí v recenzi obvinili z model Pay 2 Win a strhli jí za to ještě další body z hodnocení. Pro taktické hry, kde je jádrem hratelnosti strategie a přemýšlení se podle mne F2P nehodí, protože taková hra není o předmětech a XP (za které se většinou platí).
  • To je na srablety a telefony? Nezájem... já myslel, že tu jde o hry a ne nějaké parodie na miniaturní displaye s výkonem starého pentia.
  • "Sida Meiera většinu hráčů i kritiků příjemně překvapilo se svou interpretací XCOMu" slovni spojeni "prijemne prekvapil" a "Xcom" v jedne vete popisujici posledni reinkarnaci jsou oxymoron. Hra ktera proslula taktickym ovladanim, stavbou zakladen, pestovanim vojaku a jejich vybavovani vykastrovali kost. Spise vykuchali, mrtvolku posypali konfetama. Zrusili zakladny, vybavovani vojaku, takticke boje. Ale zato je hlavni hrdina polovicni afroamerican. Brrr.
    • jj, sice jsem stary xcom nehral ale ten novy jsem koupil a nejak mne to prestalo bavit po par misích, navic ovladani neprispusobene na pc
      • jj, sice jsem ten stary crap nehral, protoze se mi hnusi grafika, ale ten novy jsem ukradl a nejak mne ti emzaci znicili, protoze jsem vubec nepochopil ovladani.
        • jj co mam chapat na portu z konzole 1:1? *1* a jo to je na te hre taky užasne jak je cela hratelnost o tom jak nedostat jeden hit protože te emzak na jeden zasah zabije
          • Zabil te na jeden zasah, protoze jsi to hral jak hlupak.
  • Když chce nekdo dobrou tahovku doporučuju Migh and Magic heroes 6, fantasy wars nebo kings bounty
    • Pokud děcka chcete pořádnou tahovku doporučuji klasiku ufo nebo podobnou hru z té doby. A když se vám z nějakého důvodu bude hnusit grafika tak si najděte nějakej HD mod. Jo a reboot Ufa (xcom) nedoporučuji, je to velice zjednodušené a osekané.
    • Jestli jsou tohle pro tebe dobry tahovky, tak to ti musi bejt tak 13 nebo ses proste jen tak jednoduchej. Spis asi ale oboji, kdyz vezmu v potaz tvoje obvykly prispevky.
      • a co je pro tebe dobra tahovka? lol vsadim se že homam 3 nebo disciples nebo jina 2d blbost. probud se mame 21. stoleti a 3d grafiku
        • Probudit by ses mel spis ty. Mame 21. stoleti a lidi jako ty jsou stale zamrzli ve svoji omezenosti a povrchnosti a hlavnim meritkem pro ne zustane grafika.
        • Sam se probud ;-) 21. stoleti sebou prineslo nejen 3d, ale zjednodusovani defacto ve vsech zanrech...
          proste si presedni, znovu se zamysli, a az pak neco napis... Jinak budes zase za hlupaka!
          • nemyslim že mnou vyjmenovane hry by prosli nejakym zjednodušovanim
  • Existuje vubec nejaka hra od Bohemky, ktera v dobe vydani nebyla nedodelana nebo zabugovana jako prase? (pripadne oboji samozrejme)
    • Vypada to ze ArmaIII bude asi prvni skutecne profesionalne vypadajici produkt od BI. Asi diky tomu ze vyvoj zapocal v Brne a ne v Mnisku a urcite i diky politice prodejne alfy. I kdyz v tomto pripade musim konstatovat ze jiz samotna alfa nebyla vubec spatna.
      Jenomze zustava viset ve vzduchu jak bude vypadat kampan. Mozna se zase dockame zabugovane klasiky ale treba taky ne. *2*
      • Tak ArmA Tactics taky nevznikala v Mníšku. Podle jednoho článku co se tu objevil, hru tvořila skupina vývojářů z Centauri Production. Jinak, možná se mýlím, ale co Take on Helicopters? U toh jsem neslyšel, že by byl zabugovaný, ale možná se mýlím
    • JezboX
      Pokládal jsem si tu samou otázku a myslím, že můžeme leda doufat, že ARMA III bude schůdná už během vydání *7* . Jinak si snad nepamatuju, že by vydali něco pořádně fungujícího hned nazačátku.
  • Nepsal nekdo ze se do recenze nema michat cena hry?
    • Tak tady se i psalo že by hodnocení mělo odpovídat recenzi viz podprůměrné hry (kde je tak o nich i psáno v recenzi) stejně dostávají 5/10 atd, prostě tiscali.

      Navíc když jim sem napíšete nějaký přízpěvek, který se jim nehodí do krámu, tak vám zablokují přidávání komentářů - viz když jsem tu nedávno citoval ty neherní reklamy, které nám nutí před sledováním videa (což je podle nich asi v pořádku), tak mi přízpěvky smazali a ještě mi dali block, samozřejmě bez dalšího vyjádření a pořád tu všichni sledujeme tu úžasnou Evropu 2.

      Typický komouši...

      Očekávám další zablokování...
      • me se reklama na evropu libi, hlavne ta s tou holkou to je kočka *14*
      • ja bych te bloknul naporad za ten tvuj "avatar"
      • Mě už taky párkrát blokli za nic, to neřeš :)
      • Ty a ty tvoje "přiZpěvky" ...
      • Veskoslav
        Doporučuji nastudovat, kdo byli komunisti, nebudeš pak ze sebe dělat veřejně hlupáka.
        • Komunisti mimo jine prosluli totalitnimi praktikami, napriklad cenzurou.

          Na druhou stranu, ja jsem tu ban nedostal nikdy navzdory jak kritice webu tak nekterych recenzi. Takze mozna jde spás o formu nez o obsah.
        • Komunismus je nevyléčitelná nemoc, stejně jako tvore neustálé reakce na všechno tady :)
  • a co carrier command, už je hratelnej?
  • tak ono vyjde xcom na mobilni platformy a vy o tom ani nic nenapíšete ? ale hovadiny recenzovat to jo .. tak ze .. da se hrat multiplayer PC vs Ipad ?
    • Erien
      Psalo se o tom tak mlč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit