Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • premiove balicky =( Uz mi to leze krkem. Kdysi jsem hraval Runescape, za 5 dolaru mesicne (ano, 5 dolaru mesicne) to byla paradni hra, kdo nechtel, tak mohl drit jako otrok ve free-to-play. Co je dneska? Elder scrolls online, ktery bylo pay to play, buy to play a melo i mikrotransakce? WoWko ma ted to samy.

    Ve World of Tanks je neco silenyho hrat zapasy na vyssim tieru, protoze sebelepsi hrac zacne na tieru 8-9 ztracet prachy. Silne se obavam, ze tohle bude neco podobnyho, a uz me to fakt nebavi. Chci normalni hru, kterou si koupim, a nemusim uz vysolit ani korunu. Nehlede na to, ze jim budu delat QA testera a betatestera (profese, ktery predtim byli placeny) ve verejnym early access a jeste dostanu ban, ze jsem nejakou chybu nenahlasil (protoze nemam cas ani chut resit registraci na fora a podobny kraviny).

    To je jen takovy pozdne-odpoledni rant.
    • martin.mirejovsky
      To je sice pěkný, co jsi napsal. Ale ta hra nikomu nemá poskytovat zábavu zadarmo. Chceš hrát lepší tanky na vyšších úrovních, tak si připlať. Tohle je zcela v pořádku, jinak by se už ani ty vysoké úrovně tanků nedaly hrát, protože by to tam bylo plné dětí a pdobných individuí, co by se tam jinak neměli šanci dostat. Za druhé, ta hra je online, tudíž její provoz něco stojí. Takže je úplně logické, že potřebuje stálý příjem, aby se její provoz vůbec zaplatil. Z jednorázových nákupů hry by se to zaplatilo sotva...
      • Pokud nekomu nekdo neco nabizi zdarma, je logicke aby to dostal zdarma. Jakekoliv dalsi upravovani podminek po nabidce je sprosta lez.
        Pokud nekdo nechce provozovat zdarma hru protoze provoz neco stoji, nema to nabizet jako produkt zdarma.
        Tvoje obhajoba p2w srajdy je velmi uboha a trapna.
    • Hele ja do WoTka dal za celou dobu max 500 Kc, mam nekolik premiaku, spoustu desitek a hraju prevazne tiery 8 az 10. S kreditama i bez prem. uctu problem fakt nemam, diky misim a sem tam bitvam ve Stronghold modu je prisun dostatecny i na nakup novych tanku. Chce to jen nenechat se hned zabit, aniz by clovek neco nastrilel. ;-)
      • To jsi hodne levny, kdyz si ty stovky hodin grindu a delani bota cenis na mene nez 500

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit