Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem dlouhodobbý fanda AC, hrál jsem všechny hry několikrát (Krom 3, viz níže).Je fakt že postupem času se to celé odklonilo od původní myšlenky. AC 1 měl své mouchy (repetitivnost převážně), ale každý kill měl svou atmosféru a už jen snaha dostat se k cíli co nejvíce nenápadně byla prožitek sama o sobě. Příběh byl boží, bylo to nové, filosofické a Altairův charakter si prošel zásadní přeměnou během celé hry. Dvojka je pro mě zatím vrchol série, vše co bylo špatně v 1 bylo zásadně vylepšeno. Brotherhood byl sice příběhově fajn, ale už to bylo pořád to samé. Revelations mám rád, asi hlavně kvůli nostalgickým flashbackům na Altaira, ale i tak, stále to samé. Navíc boj se stal až moc jednoduchým. AC 3 je katastrofa, postava naprosto o ničem, hra vás nutí hrát asi 3 hodiny v podstatě koridor než se můžete konečně podívat kam chcete, plížení totálně ahoj, prostě naběhnout a vykosit co nejvíc týpku ve fancy combo systému kde zabití každého protivníka je 20tisekundová fatalita když logicky assassin by se snažil zneškodnit protivnika co nejrychlejšim uderem aby nebyl na ráně. Pohyb je vše. Souboje už taky primitivní, stalo se mi že jsem pobil jednou asi 50 týpků když na mě na ulici neustále nabíhaly generované jednotky v okolí (asi bug?). Ani jsem to nedohrál, prostě se to nedalo. Desmondova dějová linka se v průběhu série stejně už stala jen natahovanou špagetou aby se mohly chrlit další díly, takže to vše nějak ztratilo pointu. od AC4 nic nečekám, ani nevím zda si to zahraju, možná už jen kvůli těm lodním soubojům, které považuji za jediné plus na AC3. Kéž by místo AC4 udělali nějaký lodní simulátor ve stylu Sid Meiers Pirates s tímto systémem, to bych si asi užil více:)
    • Asi tak nejak ...zrovna se prokousavam trojkou a bavi me cim dal min. Na DLC se silenym Georgem uz asi nejspis ani nedojde.
  • Už to asi nebude jako dřív v ac1 a ac2 ten příběh a plížení a tak ale nevim proč to nese název ac když je to uplně jiná akční hra?
  • Pete.palis
    jsem asi netrpělivej hráč, ale u trojky mě (třeba indiánská část) plouživej rozjezd ubíjel!
  • Díky za hezký článek, pane Loukotka. ^_^
    • Omluva, vloudilo se "k" kam nemá.
  • AC je take third person COD

    - blbounka hra - splneno
    - vyroba jak na bezicim pasu - splneno
    - trapna "akce" - splneno
    - trapnej "pribeh" - splneno
    - mega marketing - splneno
    - virus konzoloidy na max - splneno
    - spatnej engine - splneno
    - fanboys - splneno
    • zapomínáš na neumělou demenci AI z dob 286
  • Veskoslav
    Jedna menší perlička. Sám Ubisoft vydal prohlášení, že Assasin Creed IV je primárně vyvíjen na poslední generaci pc a až poté bude konvertován na novou generaci konzolí a tu současnou. To ale stále nemění nic na faktu, že odklon od původního nápadu série a hodně slabým III. dílem, bude muset IV. díl vytáhnout skutečně obrovskou, propracovanou hru, která nebude mít chyby předchozích dílů.
  • Ta hra fakt někoho zajímá a hraje to? Nechápu.
  • Tilwaen
    Jak šel čas, boj se v AC sérii stával čím dál tím triviálnější. AC3 tomu celkem nasadil korunu, nemyslím si, že by jej cokoliv trumflo; pokud se to ale Black Flagu povede, tak se Ubisoft musel opravdu hodně překonat. Už mi chybí jen zabíjení bez zmáčknutí jediného tlačítka - pár dalších AC her a určitě se toho také dočkáme.
    • vidíš, ja ušetril čas a zadnyho assassina nehrál. stačilo mi precist si recenzi na jedničku a shlednout par videi abych odepsal celou serii
  • Heya, neni uz tech dilu AC nejak moc v prilis kratkem casovem intervalu?
    • walltar
      Krá*a (si děláte p*del? kr a vá je zakázané slovo? už začínám pochybovat o vašem zdravém rozumu) se musí dojit, dokud je žhavá ...
      • walltar
        Co třeba slovo pes? Nezakážem psa? Nebo kočku ... fakt už vám hrabe. To ste redakce, nebo dozorci v lágru?
        • Veskoslav
          To spíše nějaký kokkot ve vládě či EU dal seznam zakázaných slov:-D
      • Tilwaen
        Dojit žhavou krávu, to jsem ještě nezkoušela... *15*
        • asi má šikovný prsty a ví na jakej cecík šáhnout *14*
        • walltar
          Hmm možná to bylo že se železo musí kout, dokud dává mlíko? *8*
  • Mirror, mirror, Ezio would kill them all.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit