Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Český vydavatel hry uvažuje o překladu.
  • Keyz
    Grafická stránka je podle recenzí špatná (i lajk podle obrázků pozná, že textury mají malé rozlišení a HD to není). Ale zde se mluví o tom, že je účelná....

    To je zajímavé.
    • Nidhogg měl grafiku ovšem úplně nejúčelnější. *1*
      • Keyz
        To nebyla ale HD předělávka. Zde se na to vys*ali. Je to hnus velebnosti.

        A jestli se řeší generace na konzolích jak má co vypadat, tak tohle v roce kdy to vyšlo je technicky velice zastaralé na PC. Ani nezměnili chování, úkoly prostě nic. Jiná postava a to je vše.
      • je mi lito lidi, kteri soudi grafiku jenom podle technologie, rozliseni textur... to je jako rict o nejakem obrazu, ze je hezci proto, ze malir pouzil vic barev. uvedomujete si lidi vubec, ze existuje taky neco jako estetika? asi ne... AC jde dost mimo me, ale ty kecy vase *7* z videa i obrazku to vypada uplne vklidu a treba baziny jak jezdi v te lodce mi prijdou pekny
        • Kozy
          Ano uvědomujeme, nechceš mi ale říct že v Niddhoggu nějaká byla?
          • Byla. A vyborna.
            • janchor
              Omezenej nejsi, prostě se ti to nelíbí, to je normální. Jen konstatuju, že mluvíš o lenosti tam, kde je ve skutečnosti dost autorskýho piplání ("We wouldn’t exactly call it easy on the eyes, but it’s distinctive even among the pixel art crowd", píše jeden z nejpřísnějších herních časopisů - http://www.edge-online.com/review/nidhogg-review/).
            • Kozy
              Já vim že jsem v tomhle ohledu omezenej ale tenhle styl prostě neuznávám i kdyby se za tím schovávala sebevětší zábava.
            • janchor
              Tak tak, hlavně ty pečlivě rozanimovaný fáze šermířova pohybu jsou lenost sama.
            • Kozy
              Pixelart může být ve výjimečných případech pěknej, tohle je líná prasárna.
        • Keyz
          Opět nepravda a obecný kec.

          Představ si, že mnoho stylů malování se posuzuje podle přesnosti a věrohodnosti. Jasně, když tam hodíš čáry sem tam a spadáš do nějaké abstrakce, tak na to se*e pes. Hlavně, že lidi uvěří tomu co to má být.

          A tohle je abstrakce?Má to být HD předělávka a není, tam má smysl tohle řešit, když to tak mělo být. Navíc to udělat mohli a nejsou svazováni prostředky jako malé studia.
          Také, je to naprosto jiná záležitost. Neděláš tvorbu na plátno které je pořád stejné ale na HW které se vylepšuje a lidi chtějí vidět pokrok. Kdyby to bylo jak píšeš. Bylo to ještě hnusnější než to je.
          • martin.mares.984
            V ramci kazdeho stylu (pokud uz to srovnavas s malovanim ci kresbou) je stejne dulezita technika jako napr. "brush stroke", medium na ktere malujes a samozrejme cim malujes. Je docela rozdil jestli chces ztvarnit portret realistickym zpusobem uhlem na skicak, cernou tuzkou na papir, akrylem na desku nebo olejovou barvou na platno - vsechno muze byt pojate jako realismus, ale ve vysledku hodne rozdilne.

            Engine hry muzes brat jako medium a to ma stejne jako v malbe urcity limity at pouzijes sebekvalitnejsi barvy, stetce apod.
          • Nejde jen o abstrakci. I domek muzes namalovat supr detailne nebo zlehka... A jde ale o celkovy dojem. Me prijde Liberation taky ok. Nekomu jde o pokrok, jinemu spis o to, co ta hra zobrazuje. Mozna jsou textury slabsi ale celkove je uroven pekna, New Orleans vypada krasne!
        • grafika je tam spatna a ta hra je extra boring waste dealt na takvou sragoru recenzi end of story

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit