Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Respektuji snahu, ale tohle? Velmi trapné... Z každého záběru čiší: hrajeme si na něco co nejsme je nám totiž patnáct. Ach ouvej. Zase naše česká absence sebereflexe. I když to do jisté míry patří ke každému cosplay. Škoda.
  • Kinet1c
    0:32, auto, vsimol si niekto :D, podla mna to take zle nebolo, ale to auto, no nic
  • co se tyce amaterskyho filmu k AC, za me rozhodne tento:
    Assassin's Kittens!
    youtube.com/watch?v=jnk15Wf6xMU
    Docela ho obdivuji, ze to s tema kotatama dokazal :-D
  • wenceslaus
    Holt diskuze na Games.cz se nezapře :-)
    • hold na to jsme si mohli po těch letech už zvyknout :-)
  • Zrzzek
    Taky se mi to moc nelíbilo... Teda, až na ten kousek v hospodě. Taková útulná záškodnická hospůdka. Z toho kousku na mě dýchla atmosféra.

    PS. + samozřejmě Wilhelm scream neurazí *1*
  • já bych řekl, že je to nadmíru povedený odraz hry. Soudím z vlastních pocitů, které ze mě film vyvolává, přičemž to není o nic lepší, než co ve mne dokáže vyvolat hra.

    Nezáživná hra, nezáživný fanfilm. Tak. *4*
  • tak to je hruza
  • Vždyť jde o amatérskou zábavu lidi, nevím co byste chtěli. Něco na oskara? Nechápu tohle český mudrování.

    Účastníci si to viditelně užili a bavilo je to, jako fan film je to v pohodě. Jen ať si hrajou dál, třeba to bude příště zase o fous lepší... navíc je z toho cítit trocha Mechanickýho pomeranče *3*
  • Draken69CZ
    Lépe bych to neudělal na druhou stranu kdyby udělali jen pár fotek asi by udělali lépe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit