Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stormangels

    Furt mi nefunguje vyvolat první čarodějnici...... to se moc nepředvedly.

  • vonTossis

    Super. Přečetl jsem patch notes a mám radost. Hra mě baví výsostně, ale těch bugů už jsem zažil až příliš. Po dvanácti hodinách hraní už i dvě obrazovky smrti na PS4. 

    • Thanquol

      Me teda nevím proč hra zamrzne vždy pouze při pokusu o screenshot - nevím snad za to muže UBI app? Jeslti Jo, tak to určitě koupím jednou na své lásce Steamu.

      Predtim me to mimo screenshot 2x zamrzlo když jsem to mastíl na 8gb rám což není doporučené snad ani na minimum tuším.

    • Thanquol

      Me teda nevím proč hra zamrzne vždy pouze při pokusu o screenshot - nevím snad za to muže UBI app? Jeslti Jo, tak to určitě koupím jednou na své lásce Steamu.

      Predtim me to mimo screenshot 2x zamrzlo když jsem to mastíl na 8gb rám což není doporučené snad ani na minimum tuším.

    • dworkin

      Patch notes jsou placebo. Spravené je to bohužel jen na papíře a naopak přibyly nové problémy. 

      Zvuk pořád strašnej, akorát mi přijde, že už v otevřeným prostoru hlasy postav nemají tak velkou ozvěnu. Navíc se hlásí uživatelé PS5, že po patchi mají stejné problémy, jako uživatelé PS4.

      I nadále doporučuju nekupovat za plnou cenu a ideálně prozatím nekupovat vůbec. 

      • Thanquol

        S první  odstavcem si dovolím souhlasit. S posledním si dovolím nesouhlasit. 

        Ať každý děla, kupuje co chce za kolik chce. Část firmy A nemůže za tým B  a ten zase za tým C.

        Sumare: ta hra je poklad a to jsem do UBI+ za 400 kc neviděl ani minutu gameplaye/traileru.

        Hra mi několikrát zmrzla a vojáci měnili barvy z oranz na modrou - upgradnul jsem ramky z továrních  8gb na A-grade 16 gb, updatoval ovladače a většina mého mrzeni a tepla co notebook vydával zmizela. 

        Největší výtku mám k darovanym helix bodům (300) které mi sice přidali na dva upgrady zbroje, ale po dalším spuštění mi rovněž celou berserk zbroj zresetovali a smazaly všechny vložené runy (2 na kus zbroje)

        Nicméně jak jsem řekl, je to poklad a výsostné me serou lidé, co říkají někomu, co ma dělat, jak mladej, menecennej komunista osvicene-utopické pravdy. - slušneji to nedokazu, tak me neprud, nebo se nechám zabanovat.


        • dworkin

          Ventiluj svoje mindraky jinde a vuci jinym.

          Jestli nechapes rozdil mezi doporucenim (doporucuji zatim nekupovat) a prikazem (zatim nekupujte), mas nejakou poruchu mozku a vyhledej odbornou pomoc.

          • Thanquol

            Hadam ze s tou radou odborné pomoci mluvíš z vlastní duse. Ventilovani vlastních mindráků tím, ze říkáš/ “radis” druhým co mají a nemají kupovat to jen utvrzujes, ze mas mindrak z vlastní méněcennosti a tak chodíš kafrat na fora říkat, co ma a nemá kdo dělat. Hadam - je to asi zase kvůli tomu, ze ti nikdo nenasloucha a nedivil bych se.

            Já si tvůj komentář přečetl a neměnil bych ani slovo na tvoji “osobu.

            PS: nezapomněl jsi mi říct, co mám a nemám dělat. Tedy jestli mohu troskam co bych nebýt tvé anonymní imunity skopnul ze schodů, odpovídat na jejich  bolševický kvičení a to jsem to udělal a ještě slušně. 

            PSPS: tvá rada o vyhledání odborné pomoci zřejmě prameni z řve vlastní zkušenosti. Nicméně ti asi nepomohla s tím, ze jsi menecenej. 

            PSPsps: asi trips představou, ze 

            • dworkin

              Víš co, ukaž svůj poslední příspěvek 10 náhodným lidem na chodníku, a zeptej se jich, jestli to podle nich psal pricetnej, psychicky stabilní člověk.

              Oba víme, jak by to dopadlo. 

              Ses magor. Ale ne magor ve smyslu trochu strelenej.

              Ne. Ty ses magor ve smyslu regulerni narusenej nemocnej blazen. 

              Potrebujes psychiatra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit