Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl jsem to hrál jsem to a v životě bych MP už znova nehrál za dva týdny už máš všechno odemčené je to stereotypní a nudné. Radši at splní slib a je to nejlepší díl celé série o MP podle mě stojí 10 % AC fanoušků
  • Ani v jednom díle mě multiplayer nezaujal a už mě celkem štve jak ho cpou i do her, kde vůbec nemá smysl...
    • Amylee.Anderson
      Já jsem zkoušela MP v Revelations a nešlo mi to. Zahrála jsem si tutoriál a do hry mě to nepustilo. Nějak jsem to nepobrala...
    • asi to tam cpou jen proto, aby piratum "neco chybelo" :) alespon mam pocit, ze crack na MP AC Bratrstvo a Odhaleni neni, ale treba se pletu :)
      • Na druhou stranu pochybuju, že to pirátům vadí. *3*
        • to mas pravdu no :) MP AC je takovy nejaky jiny a ne kazdemu se to libi :)
    • nj aspon raz by mohli spravit poradnu hru od jednotky to ide dolu vodou
      • vidis to a podle me byla jednicka suverene nejhorsi :) ale to je asi tim, ze jsem hral driv 2 a srovnani 1 x 2 vychazi pro prvni dil velice nelichotive, alespon pro me :)
        • mne sa viacej pacilo to arabske mesto ako taliansko. a este ten pribeh bol normalny nebola to taka patlanina ako to je uz teraz
    • Divotvurce
      Já MP v Asassins Creed nehraju, protože se mi za to nechce na Xboxu platit, ale co jsem viděl různá videa, tak žádná hrůza to není. Rozhodně je to lepší než tupě pobíhat po mapě a střílet všechno, co se pohne. Člověk u toho musí i trochu uvažovat. A když se k tomu namluví skvělý komentář, tak je radost se na to dívat, viz. http://www.youtube.com/watch?v=h9quhdj9eAY&list=PLDFC06D6376669C4C&index=7&feature=plpp_video

      Ale jinak souhlasím, že multiplayer by v čistě sigleplayerových hrách neměl být.
    • +1 , racej keby dotiahly SP blizsie k dokonalosti
  • ono ta beta stejne byla jen na PS3, tam kde se stejne MP tolik nehraje... ale doufam ze AC3 bude mit skvely MP, nechci tu hru zahodit hned po singlu, jako s AC2, ktery si primo rikal: "Hod me do bazaru, stejne uz me nezapnes nikdy", tak jsem ho poslechl :D
    • by me zajimalo co delas s hrama s herni dobou singleplayeru okolo 5-7h jak je tomu ted ve zvyku, kdyz AC2 ji ma tak 2-3x delsi (v zavislosti na mire synchronizace, ktere chce slovek dosahnout)
      • je fakt ze Alan Wake jsem si nechal, jenom protoze mam limitku... a je fakt ze Mafia 2 mam taky :D ale to jsou myslim jedine hry, ktere maji jen singl s dobou kolem 10ti hodin bez MP a mam je ve "sbirce"... mam pres 40 her na xbox

        AC2 jsem projel na 1000G za 22 hodin, nebyla tam zadna motivace to znovu zapnout, neslo tam nic navic delat a AC ma znovuhratelnost na bode 0... AC:B a AC:R uz treba mam ve sbirce, protoze jsem tam dlouho hral jeste MP
    • "ono ta beta stejne byla jen na PS3, tam kde se stejne MP tolik nehraje... " ty asi PS3 nemáš, že? Jinak bys takovej blábol snad nemohl vypustit z úst.
      • Jako nic proti, ale bláboly píšeš ty. Někde se podívej na čísla ať zjistíš kolik hráčů hraje mp na PS3 a kolik na X-360.

        Pak si uvědomíš jakou blbost jsi právě napsal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit