Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypadá pěkně, o tom se nemá cenu hádat, ale pro mě byl a zatím pořád je nejlepší díl jednička. I když to bylo repetitivní jako prase tak pro mě je Altair srdcovka, zejména z důvodu proč vlastně dělá to co dělá. Už od dvojky mi přijde, že se "hrdinové" do řádu přidávají pro osobní užitek a pomstu, kdežto v jedničce jste plnokrevný asasín, který ovcovitě poslouchá svoje nadřízené. Jdu a chladnokrevně ho zabiju. Proč? Je to můj úkol. (Teda snad až na toho posledního ) Další bod pro mě je větší volnost. V jedničce, že jsem si nemusel zlomit prsty při zoufalém pokusu splnit 170% synchronizaci. Taky když už jste s Altairem zabili toho bosse, tak ta osoba vždycky věřila v nějakej svůj cíl, vždycky mě to donutilo se zamyslet a zpátky do Masyafu jsem přemýšlel co že jsem se právě dozvěděl. A poslední věc co se mi na prvním hrdinovi líbila, bylo tajemství okolo něj, například jak mu nebylo vidět do tváře. Sorry za vyčerpávající koment *1*
    • U mě to je jednoznačně AC II. Ezio je nejlepší herní postava, která kdy byla udělaná. Má charakter, který nemá snad žádná jiná postava. A ta atmosféra v té Itálii... nepopsatelné.
    • yes
    • kubi-wan
      Hezky jsi to napsal.
  • Co to drží Edward na konci ? Tu kapku krve v ledu nebo skle. Že by něco společného se součastností ? *2*
  • Kdyby to nemělo v názvu ASSASSINS CREED tak jsem hodně zvědav, takhle mě to nějak nebombí... Uvidíme
    • Proč se všichni díváte na název? I kdyby se to jmenovalo R3tard 3, tak mi to je přece úplně jedno ne? Důležité je, jak se to hraje.
      • ...osobne si myslím to isté...a názvov si nevšímam :D
  • Ještě by to ovládání lodí mohlo vypadat jako z tohoto světa a bylo by to docela pěkný :)
    • tak zas kdyby se loď otáčela 10 minut a 10 minut by se rozjižděla nebo zastavovala, tak by to asi taky docela vadilo. Přece jenom je to hra *4*
      • To ne, to by byl zas extrém.. chce to něco mezi.. Aby to vypadalo uvěřitelně a zároveň to bylo zábavný a hratelný.. Protože takhle tam s tim korábem driftuje jak kdyby to byl motorovej člun :D
        • no jo, ale tak ostatni vypada slušně a tohle taky neni zas až tak hrozne *15*
  • Gameplay vypadá úžasně!!! Čistý stealth jako v AC 2. Engine špičkový, jako v AC 3(je stejný), tam moc není co vylepšovat. Tohle bude bomba!
  • Já mám otázku....má to vůbec nějaký AC příběh? zatím mi to připadá jen jako ždímačka s tím, že zjistili, že námořní bitvy jsou pro hráče přitažlivé....ale prosím nechám se poučit, a rád
    • má příběh, můžou za to ufoni *1*
  • ...no musím priznať, že mi tie prehrávače videa na Games, už lezú pekne na nervy. Prečo sem nedávate link na YouTube presne tak ako napr. Sector? Alebo mám už chodiť čítať novinky len na ich server? O to tiscali ide?

    PS: na Black Flag sa veľmi teším, v ACIII na námorné bitky nesmierne bavili. Len to chlapci z UBI nepokazte...Držím palce.
  • kubi-wan
    No... musim se přiznat, že to gameplay video (asasín neasasín) se mi celkem dost líbilo!
  • B.o.b
    No je vidět, že technické problémy netrápí jen vás. *4*
  • To je tak, když člověk píše článek o své bakalářské práce a nudí se u toho a má chuť prokrastinovat. *1* Ty videa jsou fakt skvělí, ale moc k tomu důvěru nemám. Pořád mám pocit, že by měli točit víc sérii, aby si jedna série odpočinula, nabrala dech a taky neomrzela ty hráče co chtějí nějakou hloubku než plytkost příběhu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit