Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdete uz s téma vasima 3D reklamama do p*dele, z vrchu se najednou zacne něco rolovat, potom levitujici krychle a akorát mi to seka internet.
  • W-órhemřík váš vítá. Moji poddaní.
    O Doufám, že optimalizace bude mnohem lepší než AC3. 3days je málo pro good optišku.
    R
    H
    A
    M
    M
    E
    R
  • A na torrentoch o týždeň skôr...
    • V Torrentu je má síla. FBI mi moji jedinou radost nesmí pokazit! A teď mě omluvte, musím jít stahovat torrenty a poslouchat Antonína Dvořáka. Tuutu Du Bů TRO LL e D Tuu duuu Du! ♫ ♫
      • Jack1947
        Jeste ze jsi napsal TRO LL... jinak bych vazne pochyboval. Vzdyt pirateni je preci trestne a "nespravedlive" vuci samotnym autorum. *3*
    • Jack1947
      Klasika, ani mne to neprekvapuje. *3* Aspon humbuk kolem AC brzy skonci. *3*
  • Pilgrim66
    Problem TSFH je, že s tim by i Ride to Hell: Retribution vypadalo úžasně.
    • Tjn, na druhou stranu už je to nějaký čásek, co jsem naposledy slyšel jejich hudbu v nějakém traileru (ať už na hru nebo film). Poslední dobou je to dost často spíš Immediate nebo Audiomachine, tak jsem rád, že TSFH nezapadají.
  • Otázka za deset bludistaku...proč posunujou vydání konzolových verzí, které vyjdou dříve a PC port vyjde až později?
    • prudislav
      pokud ja vim všechny nextgen verze vyjdou ve stejnej den a všechny oldgen o měsíc dřív
  • Trisska
    K úvodnímu obrázku - nedrží tu brokovnici v tý ruce nějak divně?
    • Som si pomerne istý, že je to bambitka (alebo tiež blunderbuss). Rozhodne ju drží divne, ale však na čo by mu boli dve ruky. Asasín musí byť predsa "cool". To, že nič netrafí, ho nemusí zaujímať.
    • seprah
      tuším, že to je mušketa, a neřekl bych že ji drží divně, vzhledem k tvaru rukojeti
  • seprah
    opravte si ve článku chybu, předpokládám, že tam má být tři týdny a ne dny...
  • Zvláštní je že sem před týdnem nebo i dél četl datum vydání 29. října :D
  • BoB.2
    Nechcou třeba PC verzi vydat o 3 tejdny dřív?
    • prudislav
      radši počkám na nextgen port než mít dřív oldgen port
  • Nemůžete se dočkat pirátského vydání pirátského Assasins Creed?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit