Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád dokola Assassin... Až vytvoří kompletně nový engine a nebudou stále jen vylepšovat ten starý, tak je pomalu jedno, jestli hrajete druhý, nebo poslední díly série. :/
    • taky vytvořili to si neviděl AC Unity?
      • jestli vytvořili pro Unity komplet nový engine, tak si museli dát sakra práci aby vypadal co nejvíc jako ten starý *1*
        • A v čem je ten v unity stejný jak ten starý jiné pohyby postav slízání ze střech nenaskryptované zabíjení nová fyzika všechno kompletně nove postava se může krčit a vím že je to nový engine ubisoft ho dá do jedné hopsačky na ps4 která ještě nevyšla jsou jen obrázky.
  • DeDy
    Tento rok jsem dal Jebáku šanci a koupil si dvě hry. M&M Legacy u mě naprosto propadl. Black Flag právě hraji a musím uznat, že je to dobrá hra, která mě baví. Ovšem těch drobných hovadinek a zjednodušení je tam mraky a to je škoda. Chápu, že pro běžného hráče je tento game design vyhovující. Pro mě je to jasný důkaz, že AAA produkci musím hodně pečlivě vybírat.
    Naprosto souhlasím s Petrem, že pistole v AC ničí soubojový systém. Hra je díky nim hrozně jednoduchá. Šavle vytahuji jen, když jsou nepřátele ke mě zády nebo na dorážečku.
    Kdyby existovala pirátská hra, která se více zaměřuje na život piráta, tak ji beru všemi deseti. Buďme tedy rádi, že existuje aspoň ACIV.
  • super, pirateni a plachteni me bavilo a doufal jsem v nejaky dalsi kousek. klidne i bez assaku a tepliru -:)
  • Jak by řekl Homer: Potřeba vraždit roste!!! Opravdu to ještě někoho baví?
    • Keyz
      Bohužel ano.

      Jednoduché věci na sebe nabalí masu jednoduchých lidí. Jak je známo, většina populace nejsou zrovna odborníci...Pak logicky kupují hlavně to, na co je velká reklama, protože se z vlastního úsilí nezajímají o hry apod. To lze pochopit. Stojí to čas a ne každý se chce zajímat o do hloubky o to co používá... Kolik lidí co používá počítač ví něco více krom toho jak to zapnout a vypnout?

      Baví to prosté konzumenty. Stejně jako trapné velké filmy jsou dělány tak, aby nikoho neurazily a mohl to ideálně vidět i kojenec a pochopit o co vlastně jde. *3*
      - Tohle nepíšu jako něco špatného. Prostě to to jak je, jen je blbé když to tvůrci vydávají za něco extra apod. a dává se tomu stejně vřelé hodnocení jako něčemu propracovanějšímu. Jo, kdyby napsali slušně, že to je pro tupce tak to je OK. Ale ty kecy okolo jsou vtipné.
      A pak to navíc odborník co to hodnotí vychválí za 1% historicky věrohodných informací *15*
      • Až mi tady navrhneš jinou hru se slušnou grafikou, která je z podobného období a jsou v ní stejně zdařile (a pro mě i zábavně) udělané námořní souboje z pohledu třetí osoby, tak pak možná někdy v budoucnu bych s tebou mohl souhlasit.
      • Čím je pro tebe AC jednoduchý ?
        • Hlavně a primárně svou jednoduchostí. Třeba tím, že tam nejde umřit a že klikáš jedno tlačítko a mrtvoly se jen kupí. Casual dostal nový název a to Assasin's Creed. Doufám, že ti nevadí, že jsem odpověděl za něho.
          • Ano. Musím souhlasit, že větší obtížnost soubojů by se mi taky líbila, ale hodnotit jen podle toho celou sérii jako jednoduchou, v tomto smyslu primitivní, je nadsazené.
            Pro mě tahle série vždy byla a je interaktivním příběhem.
        • Jak lze soudit s obecných pousunů mistra keyzyho, tak asi mu tam lítá málo údů a celkově se nemůže vzrušit nad fyzikální anatomií.
      • Já v současný době Elite: Dangerous, před měsícem jsem dojel Black Flag. Hry si vybírám podle toho jak mě baví, zábava není exaktně měřitelná pomocí hloubky mechanik, či počtu změn v jednotlivých dílech. A ano jsem prostý konzument, hry neprodukuji, ani na ně nejsem expertem, ale aspoň základně rozumím trhu a nemám o něm naivní představy. *3*
    • Odpovím za sebe: Ano, zatím baví. S touhle sérií jsem začal asi dva měsíce před vydáním Revelations, ptže předtím jsem na to prostě neměl stroj. S chutí jsem dojel první 3 díly a měl jsem dost. Revelations jsem tak hrál v době vydání 3 atd. Prostě jsem o díl pozadu a v době vydání Unity budu hrát Black Flag.

      A to je pro mě tak akorát, jeden assassin ročně a jsem nasycen. Navíc pro tuhle sérii tu není ani pořádná konkurence a kvalitu to zatím má. Takže baví.
    • Ano mě a miliony dalších lidí *4*
      • To je škoda.
        • Už jste se s Hegelem usmířili?
          http://existentialcomics.com/comic/40
  • Tohle obsahově vypadá jako regulerní velká hra a ta si pozdější port na PC, a potažmo novou generaci konzolí, zaslouží. To už by byl Ubi sám proti sobě, když tohle vydávají hlavně kvůli penězům.
    Na steamu ve slevě jako velký datáč pro čtyřku ? Já říkám proč ne.
    • Mě by zajímalo jestli nějaký AAA vydavatel vydává hry s tím že peníze jsou pro něj druhotné.
      • Tak to nebylo myšleno v negativním slova smyslu :)
  • Už ani AC 4 mě moc nebavila, a toto vypadá stejně, takže si to na těch konzolích klidně i nechte. Stačí Unity a pouze jeden díl ročně. Liberation sem taky s radostí vynechal.
    • Paul_cz
      On by bohatě stačil i jeden díl dvouročně, nebo tříročně. I jedna hra na rok je moc.
      Rogue vynechám, ale Unity se změnama v designu (který série potřebovala jako sůl) vypadá nadějně.
  • Me tohle mozna laka vice nez Unity, jen kdyby to bylo na nejakych normalnich modernich platformach. Snad casem.
  • tomocz
    Proč se všichni diví? Mě to přijde asi takový, jako když vyšel AC2 a pak AC:B a AC:R, taky přinesly minimum novýho...
    • Podľa mňa preto lebo to prezentujú ako čisto old gen titul len na old gen konzoly, čím sa prakticky jebú kladivom do hlavy
    • Posouvali příběh, taky Desmonduv příběh, byli tam nová vcelku nádherná města, objevil se multiplayer, i přesto že zaujal jen některé, objevili se určité minihry, rekonstrukce města v Brotherhood, v AC B vzniklo bratrsvtvo (výpomoc ostatních assassinu, posilani na misi). Rozšíření obchodů. Nestačí? Podle mě toho Rogue přináší mnohem míň.
      • tomocz
        Po pravdě ty věci, který tam přidali, mě zrovna moc nezaujali a nikdy jsem je pořádně nedělal. Chápu, že někomu to možná přišlo vhod, ale já snad jediný, co jsem tam používal víc, byly ty bomby a pasti nebo co to tam přidali oproti AC2. A příběh v Brotherhood taky nic moc, přišlo mu to strašně natahovaný. ACR už mi přišlo lepší, to se mi líbilo, ale novinek taky moc víc nebylo (Který by mě zajímaly) :D

        A co všechno bude v Rogue navíc, těžko říct... nejsem z toho nadšen a spíš jsem zvědav na Unity.
  • Colby.Sawyer
    Tak střelné zbraně měl už Ezio takže si myslím že k sérii hold patří. Jinak se Rogue jeví dobře jak obsahově i graficky ACIV vypadalo skvěle. Ale nejvíce doufám v ten port na PC myslím že si to PC hráči zaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit