Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci být sprostý, ale mám s tím problém ... jděte s agresivníma reklamama, jako ta rotující krychle do p*dele. Jestli tedy chcete, aby sem chodil vůbec někdo, kromě těch, kteří si dají tu práci tenhle balast odfiltrovat. Chápu, že jsou blázni, co za to platí a jedinci, kteří snad i zaregistrujou, že tam byla nějaká reklama (konkrétně) a část z nich to bere jinak, než negativně (osobně pokud si všimnu značky či produktu, na který je zaměřena reklama, která mě se*e, je to pro produkt spíš mínus ...lepší kdyby býval neinzeroval. Nebudu si kupovat něco, co mi znepříjemňuje život).

    Každopádně vy se zamyslete, kam až chcete pro korunu zajít. Jako na idnes nebo seznamu zkoušeli rolovací reklamy přes celou obrazovku ... nazdar, jako to mi za to nestojí, články naštěstí píšou i jinde a pokud jde o kvalitní portál, raději si za služby zaplatím nějakou korunu. *16* *16* *16* *16* *16*
    • alespoň kdyby šla zavřít jednoduše ...nejde ani otevřít odkaz pod ní
  • Kdyby zbankrotovali jeste pred TDU2 urcite by za tu znacku dostali slusne nabidky. Ta pricmoudla producentka dvojky z toho dokazala udelat totalni sr.... *16*
  • Manageri odjedou ve ferrari, ale firma skrachovala....
    • No jo no, ty kapitalisti jsou tak zlí..., měli by radši prodat svoje fára a vyplatit zaměstance, já vím :)
    • Pokud tomu dobře rozumím, majitelé jsou akcionáři - a ti, pokud se svého podílu ve společnosti nestačili zbavit, rozhodně přišli o nemalé peníze.
    • Myslíš, že kdyby prodali svoje auta a baráky, tak by to stačilo? To si radši nechají věci co mají a vyserou se na to. Tak to prostě je.
    • namefar
      s.r.o.
  • ty jsou husty (že žádný z nich není hoden jejího dědictví.) tak zbrankrotujte novou znacku je lehke vytvorit ale tezke je udzet potapejici se lod na vode :D ne schovavat cluny
    • Ladislav_Loukota
      Já jsem to samozřejmě takhle ironicky formuloval, aby taky je možné, že prostě dali příliš malou nabídku.
    • Spíš bych to viděl na marketingový překlad kruté pravdy: "Naší ceně se vysmáli a poslali nás k šípku!".
    • fizola
      Aj mňa to zarazilo, keď vlastne oni prebrali dedičstvo pôvodnej Atari a prijali aj jej nazov apod. Skôr oni neboli hodný keď si vezmeme ako to dopadlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit