Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.facebook.com/Diablo3Czsk
  • Je to dobre, ze je zabanovali, jinak nevim o cem se dohadujete, hra je dobra a je momentalne nejprodavanejsi v historii, pres 6milionu kopii se prodalo, tak ze vas par blbecku, co na ni kydate hnuj jen dokazuje vasi hloupost, nebo snad nedostatek financi?:D Asi maminka nekoupi co? QQ :D
  • hurda
    Tak už aukce běží i v Evropě a jeden čech našel asi nejlepší obouruční kuši, ktreou jak se zdá už prodal za €4000

    viz http://www.diablofans.cz/465-forest-serpent-pravdepodobne-nejlepsi-obourucni-zbran-v-eu.html
    • Co trepes, riesi sa tam akurat to, ze to za to CHCE predat a to je sakra rozdiel.... uz vidim niekoho aku mu za to dava 4000 euri :-)
  • mesic po vydani skliboval velky (skoro) vsemi milovany blizz uvolneni starter edice - KDE JE??? budem na ni cekat 12 let jako na III nebo alespon jednou hodlaji slib dodrzet?
    • Jako nic proti, ale starter edice už je dávno venku, to si hochu nějak zaspal.
      • ano, od prvniho dne vydani, ale jen pro ty co si koupili krabicovou verzi... dle blizzu mela byt mesic po vydani k dispozici primo na battle.netu ke stazeni pro kohokoli - a tam stale neni...
        • ? co prosím ? Já měl 15.5.2012 starter edici na svém battle net accountu... krabicovou verzi sem si koupil až půl měsíce poté
          • abych byl presnejsi: predplatitel WOWka, ti ho samozrejme dostali...
            • ne nehraju, nikdy jsem nemel ani mesic zaplaceny, nemam ani starter edici. Mam 2x SC2 ( EU + US ), Warcraft 3 + frozen throne, SC + BW ....
          • a nehrajes nahodou WOWko?
  • Modlete se k Veskoslavovi, má vždycky pravdu.

    A tím vždycky myslím nikdy.
    • Trol.diskuzni
      Veškoslav je prostě znalec k pohledání!
  • Nieco pre tunajsich haterov :-)

    http://www.mmo-champion.com/threads/1146068-Diablo-3-gt-2-Reverse-Patch-Notes
    • A něco pro změnu z druhé strany (mimochodem nalezeno v tom threadu co linkuješ)
      • Kdo mi smazal ten link? Chci zpátky svůj link!
      • hehe, ak myslis to d4, tak som sa pobavil pri oboch prispevkoch. Totiz oba su brane s nadsazkou... co v tejto diskusii celkom chyba .... je to predsa len hra... nie som funboy ani hater, ja tu hru proste hram ako kazdu inu pred nou... ked u niecoho stravim viac ako 20 hodin, je to podla mna skvela hra...ci uz ma blizz zdiera alebo nie... V minulosti som zaplatil za tituly ktore som neskor odinstaloval po 3 hodinach hrania a tie ma mrzia viac....
  • placate tady akorat samy ho*na., ale aby nekdo rozebral co je presne potreba k RMAH za autentikator a jak to fugnuje to ne. kkti. a s paypal je to taky jinak.
    • Protoze je to tak jednoduchy ze by me fakt nenapadlo ze to nekdo bude potrebovat rozebrat.
      • no hlavne ze v clanku je tuny kecu jo uz to neni co bejvalo, ale aby tam napsali, ze pokud chcete vyuzivat jejich battlent balance, musite mit HW autentikator nebo app do iphonu, ale v pripade ze si zulinkujete paypal, tak toto neni potreba a staci sms verifikace. je to nekde napsane ? neni. jenom tuny kecu o nicem.
  • Mother_of_god
    Skákať a rozčulovať sa a trollovať môžeme donekonečna, ak zaškrknete Term of use, tak s tým už nič nenarobíme...
    • MrSanta
      Problém s Term of Use vidím v tom, že na krabici se to nedočteš a poznáš to až při instalaci. A s přijetím rozbalené krabice mívají prodejci celkem často potíže. To myslím všeobecně, nejedná se jenom o Diablo III. K DIII mám spoustu jiných výhrad, jedna věc co mi vadí hodně a většinou se to ani neprobírá je odfkláknutá výbava. Když vidím monka jak běhá s mečem aby mu tento při úderech zmizel a pak se zase objevoval, tak přemýšlím, jestli mě má Blizzard za troubu. To by byl takový problém toto ošetřit tím, aby každá klasa měla svoje unikátní zbraně a hráč na svou postavu nevěšel všechno co může kvůli zvýšení statistik?
      • Jednak by tím byla najednou příliš těžká pro nemalou část fandomu a taky by to kazilo prodeje na aukci, kdyby si nemohl koupit každý všechno.
  • Diablo III je nebezpečný precedens. Není žádný omluvitelný důvod, proč by singleplayer neměl být komplet spustitelný z počítače někoho, kdo si ho koupil bez dalších zásahů producenta. Cheateři jsou mi naprosto ukradení, s programem, který jsem si koupil chci mít právo dělat co já uznám za vhodné.

    Žádné modifikace? No to už můžu rovnou přejít ke konzolím...
    • S PS3kou si taky nemůžeš nic dělat a i s většinou jiných HW věcí. Kdybys četl EULY her, tak Diablo vážně není jediné, které nesmíš modifikovat ;)
      • Cože? To, že Sony spor s GeoHotem nedotáhla do konce je jasný signál, že by se jim to ani nepovedlo. A PS3 si tak lidi hackujou dále. Jen si dej do googlu PS3 hack. Naopak se různými soudními spory de facto dospělo k závěru, že modifikace či hack jakéhokoliv hardwaru je legální. Ano, pokud máš hacklou PS3, tak tě Sony vyhodí z PSN, ale s koupeným HW si můžeš dělat, co se ti zlíbí.
        Možná jsi to myslel tak, že tě vyhodí z PSN, ale napsal jsi něco jiného. Modifikace SW je pak něco úplně jiného, protože může zasahovat do autorských práv.
        A EULA? Jak píše hm, pokud je v rozporu se zákonem, je to jenom cár papíru.
      • Trol.diskuzni
        Hele, to s tím "přejitím ke konzolím" byla z jeho strany ironie, chápeme?
        • Jo tak on to myslel takhle. *1*

          Tak to jsem se nechal zbytečně unést ↓. Ale kdo by čekal, že se taková ironie dá nepochopit.
    • Diablo 3 ale nema single player...
      • Nemá singleplayer? *1*
        A když hraju sám, tak co to je? No singleplayer, samozřejmě.
        A je mi úplně jedno, jak tomu říká Blizzard, ať si to nazve třeba ferdamravenecplayer.
        • O tom, co to je, nerozhoduješ ty, ale Blizzard. Takže si to nazývej třeba singleplayerem, Blizzardu to je jedno.
    • Naprosto s tím souhlasím a proto taky o Diablo III nezavadím ani distanční tyčí. Jen bych chtěl poznamenat, že si nekupujeme programy. Kupujeme si pouze licence k jejich užívání. Tudíž s tím programem jde dělat jen to co je napsáno v EULE. Je to superšpatně, ale je to tak.
  • vidim, ze to tu zase ten ruzovy debo zaspamoval
    a blizard nech banuje, tisic je malo, neznasam cheaterov, boterov a podobnych hajzlov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit