Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Pokud samotná hra zaujme, tak kašlu na grafiku, pokud ne, tak sprdnu i grafiku...tak jest.
  • Grafika je pekna, komu se to nelibi, nech si ***** polibi.
  • Avadon právě hraju a je to příjemné RPG, stejně jako všechny předchozí věci od Spiderweb software (nezapoeňte na ještě starší sérii Exile!). Grafická stránka je pro mě dostatečná, tahové boje jsou balzám na duši, postavy si můžete rozvíjet opravdu podle sebe...cool
    U her Spiderwebu je ale pro mě jeden nepříjemný problém - je tam strašně moc textů. I když jsou většinou relativně dobře napsané, je jich prostě tak strašně moc, že je hra občas spíš interaktivní knížka - a z monitoru se moc dobře nečte. Kdyby trochu ubrali na kvantitě textů, jejich hrám by to prospělo (a to říká knihomol)
    • Kinet1c
      mne skor chyba v hrach od spiderwebu, nieco ako hudba napr. HLAVNE, , tahove suboje su super, questy, svet atd vsetko ok, da sa vyznat v tom, ano texty by mohly ubrat neuskodilo by to. Celkovu atmosferu nedotvara kvalitne ozvucenie, tzn aj ozvucenie prostredia je velmi slabe, narozdiel od toho taky eschalon to ma vramci toho zvladnute na jednotku a hra sa to hned o poznanie lepsie, aj napriek tomu zvazujem, dat znova avadonu sancu, uvidim
    • Viktor_H
      Co to je za fotku?! *1*
      • Libí se ti, jako mám krásnou korunku? *1* Je to ze soutěže Miss IT (speciální cena za nejjemnější pleť).
        • Viktor_H
          Za ten úsměv sis bez debat zasloužila i titul Miss Sympatie...
  • Hele, ja sice nejsem cestin, ale schvalne, kdo najde 2 chyby? "Spiderweb hry však nabízí několik konců, které se odvýjí od vašich volbec a jsou logické, rozličné a smysluplné."
    • Celkem jsou tam čtyři. 2 pravopisné a 2 gramatické.
      • Pardon, jen jedna gramatická.
  • Keen
    To vypadá jako něco pro mě. Jak dohraju Eschalon, tak se na to dost možná vrhnu. :)
    • Jako bys mi ten tvůj koment vytrhnul z podrukou :)))
  • Klobasor
    Parada. Jednicku jsem dojel az do konce. Grafika je sice oldschool ale hratelnost to tvrde prebiji a hra se prijemne hraje. A tahove souboje to je tresnicka na dortu..
  • MinisterOfSillyWalks
    hral sem 1čku a byla super ted mam rozehrate Avernum a je to prostě paráda. tahové souboje atd.... to už se dnes moc často nevidí *14*
    • Prijde mi ale, ze Avadon je hodne orezany Avernum.
  • kdyz jste psali o zastarale grafice tak jsem si predstavil neco jako starcraft 2 ale tohle vypada jeste hur nez fallout 2
    • Mno pokud te tohle nechyta, tak to neni pro tebe urceno :) a neni ti blizky styl hrani, ale grafika. Pokud nebudu brat v potaz AAA tituly, tak spousta her neni o grafice ale o hratelnosti.
      • naopak tenhle zanr me bavi ale na druhou stranu bych si pral tohle v aaa kvalite
        • Jo, v tom pripade rozumim, ale zkusil jsem si tuhle hru a fakt se me libila :). Ale priznam se ze jsem u ni bohuzel dlouho nevydrzel, ale to bylo nejspis tim, ze se az ted vracim k singlum a radeji hraju s nekym v multaku.
    • Troll Alert

      podle mně je grafika dobrá ono nejde ani o její kvalitu jako o styl té grafiky a tu je ten styl skvělý
  • Super!
  • Hraju to na Androidu a je to važně dobrý, jen někde mi přijde zbytečně moc rozlehlý prostředí, postavy se pohybují rychlostí zvuku, a oblečení nebo brnění a vubec všechny doplňky na postavě nejsou vidět. Postava vypada porad stejně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit