Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Nevím proč jsem si myslel, že to je TPS 😀 Far Avatar mě teda moc neláká, ale je to takový sci-fi Primal

  • Taronyu

    Paráda. Veľmi ste ma týmto potešili. Tak dúfam že hra nesklame a nespadne to po čase do monotónnych činností. Ale som rád už len za to prostredie. Takže aj keby všetko ostatné bolo priemerné, tak Pandoru si užijem 😍

    • uher

      Je to hra od Ubisoftu, takže si můžeš být 100% jistej, že se zase pojede Ubisoft šablona, kde nebudeš mít pocit, že hraješ dobrou hru, ale další projekt vycházející z úplně stejné tabulky, kterou aplikují na drtivou většinu svých her. Ale neboj, v recenzích to budou i tak oslavovat...

      • Taronyu

        Už by ste sa konečne mohli naučiť rozlišovať vývojára a publishera.

        • OsamaBinBowlin

          V tomhle případě je to úplně jedno. Je to studio které pro Ubi dělalo Just Dance a Division, a stojí za Avatarem a potom i za Star Wars. Jsou to jejich lidi. Hra ale vypadá pěkně, snad to bude i zábavná hra. 

          • Taronyu

            Napíšeš že je to jedno a potom dáš ich zoznam hier, kde ani jedna z nich neobsahuje tú spomenutú šablonu. Vieš, že si si práve vyvrátil svoj vlastný point?

            • OsamaBinBowlin

              Protože sem nereagoval na to že to je stavěné na nějaké šabloně, ale to že vývojář a publisher je tady jedno a to samé. Je to jejich studio.

              • Makaronka2

                Reakce na příspěvek:

                Massive ovšem není studio co dělá Just Dance, to je Ubisoft Paris.

              • Taronyu

                Reakce na příspěvek:

                To ano, v tom máš pravdu. Ja čo som sledoval ten gameplay, tak mi tam vadia iné veci ako to či sa to bude na niečo podobať. Napríklad súboje s mechmi mi prídu strašne jednoduché.

      • MalyZeli

        Tak souhlas, ale to platí o drtivé většině vývojářů. U Ubisoftu je to akorát víc vidět protože jim vycházejí hry každej půlrok.

        Ale minimálně lokace mají vždy krásné a detailní. Když bude příběh stát za něco, proč ne. Zatím mi to hodně připomíná Far Cry Primal, což za mě byla dost sranda. 

        K Avatarům nemám moc kladný vztah, filmy mě nebavili, ale jestli tohle dopadne dobře, aspoň bude přes svátky co hrát.  

        • twicer

          Tohle bude hodně těžit z tématu, pokud tě nebaví, nedovedu si představit jak by to tahle hra dokázala změnit. Bude to takový love letter pro svět Pandory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit