Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdyz si muzou dovolit preklepy a hrubky v Assassinoj3 a v The last of us,tak proc bych si je nemohl dovolit ja,na nejakym blbim foru na games.cz! *1*
  • S pritelkyni uz hrajem jen tvz. tunely typu uncharted.Kazdy rekne:dat 1000kc za hru kterou mam za 10h dohranu je moc penez.A ja reknu neni!Jsou to krasne interaktivni filmy odelce 10h a mnohdy odost lepsi nez nakej normalni film typu Oblivion na blueray 3d za 800kc,ktrej mam za2h schlidlej a hodim ho do policky,protoze uz mi nic neda.A to je i duvod proc zanikli 3d tv,Uz poradne neexistuji pujcovny s 3d blueray a nikdo neni blazen,aby za 2h film daval 800kc!I 400kc za novinku je moc!Kdyz vemu v potaz co me nabydne interaktivni film a co normalni 2h film.I 4k telvize pujdu do haje,kdyz nebudo videopujcovny s blueray ,kde si pujcim film za 70kc na vikend. internetovi pujcony jsou blbost,protoze mi nikdy nedaj kvalitu 3d blueray a za to jim platit nebudu!
    • Tak ne kazdej je poloretard co nezvlada ani cestinu.
      • Tak ne kazdej potrebuje psat na forum za jedna.Tady dostava palec na horu jen ten,kdo neudela chybu a kdo udela nejlepsi urazku!
        • Každý občas udělá chybu, ale tohle je už vážně přes čáru. Líp česky snad uměl i pobřežní slonoviňák Bony Wilfried ze Sparty a to tady strávil asi 4 roky.
        • Ano, povez mi jak zvladas perfektne cestinu ale tady na to kasles, protoze je to forum. A ty i/y vlastne prehazujes schvalne. *15*
  • No sice jsem nehral ani jeden dil.Skousel jsem to,nechytlo me to.Open worl svety nesnasim!Zbytecne moc rozlehli.Mam rad hry do 10h s paradnim pribehem tvz. tunely.A super multakem jako The last of us.The last of us me prijemne prekvapil na normal 16h a 5 min.plus multak super a je to akorad.Assasina uz moc zdimou.In famus uz byl pro me zbytecne dlouhy,uz tam byli zbytecny ukoly a veci a to me srrrrr.Pul hodiny nekam jezdit na koni,nebo autem a splnit ukol typu:prijedu na misto B pomuzu babicce prez prechod,ona mi podekuje a ja jedu zas pul hodiny autem spet.doufam ze se takovym trapnym ukolum v gt5 vyhnou!jak to nekoho muze bavit?prozit vic casu cestovanim nez prozit 10h az 16h intenzivni pribech.nechapu.
  • Co den to newska z AC IV? Díky nechci, už mě to začíná pěkně s*át! Je tady celá řada jinejch titulů, co si zaslouží pozornost a mnohé z nich strčí AC do kapsy.. bohužel nemají tolik prostředků na marketing.
  • Ja se budu smat az to DLC rusaci cracknou i pro PC *1*

    Jinak assassins creed pro me skoncil ve chvili kdy jsem si musel cracknout origo dvojku abych ju vubec mohl hrat.
  • Tahle politika mě sere a to i přes to, že si Assassins Creed si v životě nekoupím (trojka potvrdila, že vývojáři jsou hajzlové).
    • michaliuz18
      a nech su , AC sa vzdy bude dat hrat, aj ked stereotyp nastupuje kazdou novou hrou rychlejsie, od polky hry som AC 3 len speedrunoval nech to mam cim skor za sebou, ale stale je to dobre, hratelne, pekne spravene, a detaili ako aj prehrabavanie sa snehom, ale AC uz neverim, zahram potesim sa novej hre, ale ne uz s takym wau pocitom ako AC 2 , lebo je to furt to iste
      ale stale lepsie ako cod co sa tyka robenia pokracovania alias dojenie kravy
  • Pardon za off topic, ale mohli by jste (redakce) odpovedet na (asi dva) komenty pod clankem o soutezi LoU?Taky by me zajimala opoved, alespon jeden z nich.Zda se ze to tam uz nikdo nesleduje.Dik
  • Asi jsem doživotně poznamenán TV seriálem Lazy Town, protože pořád čtu
    "Assassin's Creed IV: Black Fag"

    A jinak přídavek proč ne, pokud tedy postava Aveline nebude jenom reskin Edwarda, ale bude mít vlastní moveset a vlastní dovednosti.
    • Přesně. Když vidím ten název, napadne mě to samý. *1*
    • =DD na to sem dneska čuměl v televizi to je strašná kokotina%DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit