Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs

    Tak mě napadá. Bude moct nekromant kopulovat se vším co si oživí? Se zombie ženami, se zombie muži, se zombie transkama a co takhle s nemrtvou ovcí? To by pro něj neměl být problém.

      Jestli ne, tak jsem ztratil zájem.

  • Není libo sex s medvědem. 

  • To je ale řachanda. Kdysi dávno, za mých mladých časů, bude to už dobrých deset let, se tento typ vztahu ke zvířatům (zajímavé, že Games.cz mi zcenzurovalo slovo začínající na zoo a končící na filie) považovala za úchylku, která byla v lepším případě terčem vtipů (např. v Černé zmiji: "Edwarde, co tam děláš, nemáš tam zase ovci?"). V horším případě trestná.

    Dnes je to hlavní lákadlo her. Ale to už asi ke stylu Larianu patří - taková těžkopádná, hrubozrnná přiblblost a nevkus vydávaná za humor.

    • Je to joke v rámci pravidel D&D kdy se s druidy ve wildshapu dělá obrovská hromada srandy.

      Třeba že v rámci cesty pouští se druid měnil na krávu aby ho zbytek party mohl podojit a neumřel žízní...ale chápu že důležitější je, že máš možnost být naštvaný snowflake a kopnout si do "western culture" REEEE 😉

    • Tenurri

      Já nevím...nemám zájem o scénku s medvědem, která je jen jednou z X možností romance s Halsinem, ale on to není medvěd jako medvěd...je to druid :D což je prostě D&D vtípek.
      Navíc si tuhle možnost vyloženě vykřičelo publikum na streamu v hrané ukázce romancí (Astarion a Halsin tam byli taky schválně, jako nejžádanější dvě možnosti romance - ne nutně dohromady :D - prostě další vtípek Larianu ).

      Přijde mi fajn, že se toho Larian nebojí a jedou si svoje :D

  • I když to zní bizardně, jsem rád že vývojáři si v tomhle meze nekladou. Upřímně v Mass Effectu jste mohli mít poměr s kýmkoliv ze své party. Osobně u podobných RPG tyhle románky vítám, ne že bych byl nějaký úchyláček, ale do příběhového RPG jako je Mass Effect či Dragon Age podobný vývoj ve vztazích se spolubojovníky prostě sedí jako p*del na hrnec a do celého herního zážitku to přidává to pravé "tvrdé" srdéčko.

    • vonTossis

      Za to "bizardně" se vezmi a hoď do zdi. 

      • Dámy a pitomcové první, prosím. :)

    • Jen by to nemuselo být udělané tak plytce "můžeš mít vztah s kýmkoliv chceš" (hlavně aby se hráče nezlobil, že mu něco nevyšlo) a mohlo by to mít trošku větší hloubku, že to jaký můžeš mít vztah (a zda vůbec romantický) by v rpg mohlo trošku víc souviset s tím, za jakou postavu hraješ (ne jen rasa/skilly, ale i rozhodnutí apod). Teď je to většinou tak, že všechna NPC jsou ochotná se vyspat naprosto s kýmkoliv. Tak tohle aby se trošku změnilo a přiblížilo realitě.

      • Pokud oplýváš šarmem a víš jak si náklonnost dané postavy získat a udržet pak v tom nevidím problém. V Dragon Age I jsi například s Morigan jako ženská postava nic mít nemohl. U ostatních postav nevím jak to bylo, každopádně u Morigen to mělo příběhové opodstatnění.

        Když jsi totiž souhlasil s tím "rituálem", už si to přesně nepamatuji, tak ona pak otěhotněla a vzala do zaječí.

        Máš pravdu, že by podobné vztahy neměli být plytké a měla by tam být jistá komplexnost i v rámci toho, jak se třeba rozhoduješ ovlivňuje tvůj vztah k té postavě. Například když jsi nekromancer tak si pravděpodobně nevrzneš s paladinkou, která má naprosto opačné hodnoty, ale zase na jednu stranu protiklady se přitahuji.

        • Mě se líbilo pojetí v KC:D, buď si mohl zaplatit lazebnicím, nebo se trochu snažit a užívat si zadáčo a hlavně to mělo i bonus.

  • KronosDeret

    ♪♪ Láska je láska, kdych choděj kluci s méďama, a holky s elfkamá ♪♪

    Viděl jsem to představení relese verze celý (uff) a mám ustřelenou hlavu. Jestli tohle fakt zvládnou a celý to bude fungovat dohromady, tak dostanem fakt dobrou hru a navíc ultimátní DnD5 engine. Pořád to nebude tak snadný použít jako živý TTRPG, ale prakticky všechny existující moduly může kdokoliv udělat v editoru. 

  • Medvědi mají v penisu kost, říká se jí penilní kost a u ledních medvědů měří několik desítek centimetrů. Tj až vas takový medvěd penetruje, tak by to nemuselo být zcela bez bolesti

    • danny_the_hound

      Je znepokojivé, koľko ľudí pozná tento "malý" detail medvedej anatómie :D

  • Kde jsou ty časy, kde se vývojáři chlubili tím, že jejich hra může mít x konců, dalekosáhlé následky činů, komplexní postavy i příběh.....snad i chvástání se co největšími světy bych byl schopen pochopit......ale tohle?!
    Už vím, proč mě rok od roku hry zajímají míň a míň :/

    • Podívej se na ten Panel from hell...budeš překvapen co všechno BG3 má

    • Bulvár vytáhne z několikahodinového streamu sex s medvědem, ale samozřejmě můžou za to vývojáři.

    • Jez3vec

      No jo tak jsi zveřejnil svůj žblecht o tom, jak za tvých mladých let vycházely opravdový hry, ale kdyby ses podíval na souhrn toho co prezentovali, tak tam bylo přesně to, nad čím si zoufáš.

    • Nejspíš proto, že takhle se o hře bude víc mluvit. Kdyby řekli, co všichni ostatní, tak to tady ani nedostane vlastní článek. Ale svým způsobem mě mrzí, že takové věci vykecávají dopředu. Tohle by byl zajímavý easter egg k objevování. Takový, který vlastně ani objevit nechceš.

  • Jez3vec

    Tak na YT se podařilo někomu pravděpodobně porušit embargo a mluvit o tom jak hrál plnou hru (zaměření na vše kromě příběhu). Video během hodiny bylo nastavené jako soukromé, ale jde stáhnout přes YT downloadery. 

    Link ať si to můžete stáhnout: https://www.youtube.com/watch?v=6TD6x_PnI_0

    • A proč bych to dělal?

  • triptich

    teraz si nevybavujem, sú v BG nekromanti... OK, touto cestou sa nebudem vyberať :D

    • Kompost

      necromancia je jedna z magickych skol, takze wiz alebo sorc specializovany v hratkach s neboztikmi je definitivne moznost...

      edit: btw v Divinity OS2 slo mat styk s nemrtvym, takze nekrofilia uz je v portfoliu Larianu

    • danny_the_hound

      No, v Divinity: Dragon commander si sa vedel oženiť s nemŕtvou princeznou, takže by som túto možnosť nevyhnutne nevylučoval ani v BG3 😎

  • yes!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit