Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *koupí humble bundle... Mimochodem akce byla prodlouzena o dalsich 5 dnu ;-)
    • A pořád nelze stanovit $0?
  • Koupit humble bundle mas narok na vsechny dalsi updaty!!!!!!
  • nekoupil jsem jeste nic , ale autory asi stejne nepotesim uz jsem si zvykl z applestore platit tak nejak 0,99 USD za kus to je pro me idealni pristup a cena .. tak se mozna rozsoupnu a dam 2 USD za kus to je jako kdybych mel ipad :-) a PC je preci jen vetsich rozmeru tak ty dva by to chtelo, taky pravda ze nej pecku Braida mam koupeneho na Xku a dohraneho skrz naskrz ..:-(
  • Kupene. Skoda, ze cortex command je updatovany tak malo, ta hra nema chybu.
    • Pozor ! V balíku je sice poslední beta a popravdě zdá se mi horší než oficiální trial (absence kampaně , jen mise a ke všemu většinou poměrně nudné a repetitivní) . Hra má na víc než v humble balíku předvádí a nevím nevím jestli s touto hrou bude nárok na další update :/.
  • Humble Bundle je fajn. Jediný problém vidím v tom, že nabízí indie hry, které už mám (a to jich zas tolik nekupuji) a pak ty, které mě nezajímají :). Ale první HB jsem koupil, do druhého půjdu asi taky, takové akce se musí podporovat.

    Mimochodem, po několika měsících od koupě první edice mi přišel mail, že zdarma dodatečně přidávají druhý Samorost, a zrovna minulý týden přišla další zpráva o provázání se Steamem, takže si člověk celý balík mohl odemknout zadarmo i tam. Fakt bezva přístup.
    • A ještě jedná zajímavá věc - jak mají na webu tu statistiku, mrkněte jak vysoký průměr plateb mají Linuxáci! Ale, kdo ví, co za OS má ta TOP 10 nejštědřejších přispěvatelů, která s celkovým průměrem asi dokáže pěkně zamávat...
      • Tak linuxáci si každé nativní hry váží, protože jich mají o tisíce méně než windows hráči..takže je jasný že to lépe ocení : ). Ale přestože jsem windows7user tak jsem dal 16 doláčů, protože je mi tahle iniciativa neskutečně sympatická.
        • Ano ti tři linuxáci celkem mohli dát opravdu po 15 dolarech :D
  • Když si stanovim $0, tak co? Takový akce si můžou nechat.
    • Kdyz si stanovis $0, tak jsi vul. Jeste nejaky dotaz? :)
  • Kdyz zaplatim, kde si te hry muze stahnout?
    • Když zaplatíš, pošlou ti mailem odkaz (řečeno ve videu).
      • To video je úžasný :).
  • Autor by sa mal zamyslieť nad tým čo píše a nad ozajstný zmyslom Vianoc.
    • co kdyby ses spíš zamyslel ty? nebylo by od věci zapnout detektor nadsázky
  • Cipísek: V tom případě by mě zajímalo, za co jsi nakoupil tvůj hardware *4*
  • LOl kdyby todle bylo za kazdou hru XD
    Treba COD Black Ops nelibisemi ale chcito tak zaplatim 200Kč
    Mass Effect 2 husta hra tady mate klasicky 1000kč
    Fuj hrozna hra tady mate 1kč XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit