Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omlouvám se, testuji spojovníky a pomlčky

    -
  • Core
    Mimochodem, je nějaká šance, že si člověk zahraje, řekněme Trine (první díl) na kartách ATI Radeon, když nepodporují PhysX? Mě totiž na notebooku nejde hra spustit, co se pamatuji, protože ATI nepodporují tuhle technologii od nVidia... Nebo se pletu?
    • smejki
      na 5850 jedu bez sebemenšího problému

      jinak je v drtivé většině her možné, aby PissX jel přes CPU, pokud nemáš GeForce kartu.
      • ano, třeba Mirrors Edge.. tam když jsem zapl "PissX" jak píšeš :) tak z 60-70 fps mi hra spadla asi na 10 fps..

        jinak která koliv hra co to jen podporuje tak jede na ATI jen bez toho..
        • smejki
          copa spadlo fps, ale ona se od toho ani nečistila paměť, takže se to postupem času horšilo. CPU verze PhysX totiž ani nepodporuje poslední instrukční sady (viz http://www.zdnet.com/blog/hardware/nvidia-de-optimizes-physx-for-the-cpu/8852), takže to záměrně jede pomalejc. Tady je krásně vidět, jak nVidia netlačí SW technolgii (na jejíž licencování by mohla vydělat jezký peňážiky), ale svůj HW, čímž z toho dělá neuniversální záležitost. A to se na PC trhu prostě moc nenosí (a taky nám PhysX posledním rokem pěkně padnul na držku. Když už někde je, tak jen CPU verze, co zpracovává lehké efekty).
    • Hru si zahraješ, sice nebudeš hrát s PhysX jako v podobě lidé co to hrajou na nVidia, ale zahraješ. Většinu aplikací podporujících PX převezme procesor. Mám ATi a hrál jsem hru :-)
  • trine je takovy maly herni klenot.Podmaniva hudba,uzasna vytvarna stylizace,svezi hratelnost a uzasny leve design.Svezi vitr v jinak pomerne stojatych hernich vodach *3* .Uz se nemuzu dvojky dockat,snad to bude dlouhe
  • Core
    Jedním slovem: pohádka! Nádherné.
  • Nádherný. Více nepřátel, víc promyšlený, víc kouzelný, víc interaktivní. Paráda.
  • Prostě jednička vyladěná k dokonalosti, to beru!
    • Nemůžu se dočkat :D

      http://www.1up.cz
  • Hanzales
    šmarjá, ať už to tu je :)
    • Core
      Ikonka = palec nahoru! System shock, na tom jsem vyrůstal *1*
      • Hanzales
        Palec nahoru i tobě, neboť dnes již málo kdo tu krabicu vůbec pozná *3*
  • Atlus holt umí.
  • Jednička mě bavila, škoda, že byla tak krátká...
  • Ten šnek tam na konci :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit