Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češtinu by to chtělo,když už, tak se vším, ale bohužel, tohle studio nepodporuje CZ:/ A přitom amatérská čeština na pc hotova...už jen jí zkusit popostrčit dopředu :D
  • tedka ve SCORE byla hra Arkham City GOTY edice, tak už pařím i když jsme to jednou dohrál, ale i na starším kompu to běží a hra vypadá krásně :)
  • cumpi3
    skoda...doufal jsem, ze se budou chcit PC hracum omluvit alespon poradnym remasterem...a oni se na to radsi uplne vykaslou
    • Jako jo, ale už se omlouvali, vraceli peníze, hru už opravili a na PC funguje...
  • teším se pač na starou generaci sem batmany nehral tak si dám rovnou lepší verzi *14*
    • Jack1947
      No a pro tyhle lidi jako ty to asi je no...
  • Cože chvíli starý a už dělají remaster to už fakt neví jak dojit hráče víc vždyt ta hra dnes vypadá stále dobře. Ano dělejte jen remastery a na nové díly se nejlépe vykašlejte stejně bývají horší a horší tak vyrejžujeme ještě jedenkrát tu samou hru.Čest výjimkám v tomhle průmyslu.
  • Nie je tých remasterov nie tak dávnych hier už priveľa? Čo tak vydať to "remastrované" hneď a bez chýb? Onedlho bude tak, že výjde hra a o rok jej remaster. Ani by som sa nečudoval...
  • remaster mi přijde zbytečnej, na PC to na plný detaily vypadá i dneska dost dobře
  • Lukyz
    Jsem zvědavý na srovnání s původní verzí, z traileru jsem si nijak výrazných změn nevšiml, možná textury, ale nejsem si jistý. Pokud si pamatuju, tak největší (viditelnou) změnou mezi U3 a U4 bylo hlavně zpracování osvětlení.
    • Lukyz
      Tak jsou tady první náznaky srovnání. Sice jen hra vs. záběry z traileru, ale vypadá to opravdu na textury ve vyšším rozlišení a menší změny nasvícení, ačkoli screeny z nové verze vypadají jako kdyby je někdo přepláchl zeleným filtrem, což může být jen efekt pro trailer...

      Na prvním screenu, kde drží Jokera pod krkem je vidět, že remaster tomu bude slušet *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit