Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kedaro
    Názvy nových her od E3 jsem nějak nepobral. Kam na to chodí? Takové generické slátaniny co nikomu nic neřeknou. To mají slovník kladně působivých slov na mainstream nebo co?
  • Jack1947
    Může být, klído bez námitek zase něco nového. *4*
    • N0isy
      Zvláštní. V minulém příspěvku si psal něco jiného. *7*
      • Jack1947
        Nepsal... *7*
  • dlouho jsem nevidel neco tak gay jako tohle video
  • Aha takže nálepku MOBA to má jenom, aby to zaujalo děcka z lolka ? Docela dobrej tah.
    • nekromant33
      a demagogie je nástrojem vyspělých jedinců evidentně
    • děcka z lolka ať drží zavřené v té jejich rezervaci, horší komunitu nevycválaných smradů jsem nezažil, ani tady na games ani nikde, pokřikovat na sebe ať ten druhý chcípne na AIDS/rakovinu a že přijde pozabíjet celou tvojí rodinu, WTF
      • Zalezi v jakym jses tieru, od cca gold 2+ jsem se s temahle nadavkama nesetkal... A ono teda tohle je v kazde online hre...
        • Veskoslav
          No já jsem se s tím setkal i v dia a mnohem horšíma. Obzvlášť, když nějaké děcko neunese, že si vybereš hrdinu, co on považuje za špatného. Co na tom, že zbytek týmu je spokojený. Ale pak uvidíš teprve ten příval. Lolko má skutečně nejhorší komunitu. To i Dota a spol mají zlaté komunity.
          • Na druhou stranu existuje genialni funkce "mute" (ignore). Pokud me nekdo nebavi, staci dva kliky a je po problemu...
            • Veskoslav
              To sice ano, ale nevyřeší se tím problém. Dokud se to neoprávněné nadávání nebude tvrdě trestat, tak ignorování problému se jenom zvětší.
          • nekromant33
            odpoveď na to, proč i v diamondu se někdo pozastavuje na takovejma věcma jako je OP hrdina, leží na stránkách ebay.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit