Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bojiště 3: Obrněné Zabití ????

    delate si **** ? to jste to prohnali google translate ?
  • V textu je chyba, je tam napsano ze premium PS ucty mohlou stahovat uz 4.9 a dalsi napr PC premium ucty az 11. ale ja hraju Battlefield 3 a mam Premium ucet a uz vcera se mi zacal stahovat Armored Kill. Ale kdyz jde o hrani tak to samozrejme pujde az toho 11teho ale je dobre ze se vam to stahne stejne jak s ps3kovejma premium uctama a pak jak prijde 11teho tak uz muzu hrat a nemusim cekat dve hodiny nez se to sosne:)
    • si jelito, vcera sel jen patch.
  • doteraz nepochopim ako general level 50 stale chodi s overpower M16tkou,neze by radsej si dal chalenge a zabijal so slabou zbranou ako pp2000 napr ale stale chodi jak robot cely cas s tou istou zbranou,ach jaj
    • Jj vzit si pp2000 a nechat se zabijet od lidi s M16 :D
      • ano tak nech radsej kazdy chodi s M16 jak ovca lebo je to najsilnejsia zbran
        • Mne je to fuk ja pechotu stejne skoro vubec nehraju a kdyz tak mam inzenyra :D
  • koupil jsem limited edition a uz jim nedam ani korunu. at jdou do haje s nekonecnym mnozstvim pridavku. je to sice pekne, ale z principu F.A.K...O.F.
    • to premium neni spatne.. kdyz si vzpomenu na datadisky tak je to vlastne takovej datadisk uvolnovanej po castech... proti tomu nic nemam... kdo chce at si ho koupi.. takze vlastne rocni pass pripadne premium co se plati jednorazove a dopredu vim co bude obsahovat vitam... a dlc to je jen deleni tohoto na mensi baliky.. jako problem s tim nemam... pokud to je takhle... ale dlc hned po release, zamknute veci primo ve hre uz pri koupeni a podobne nesnasim a odsuzuju...
    • Ja mam Back to Karkand protoze jsem to s nim koupil a planuju koupit Armored pack az vyjde pro normalni lidi ale samozrejme nic si kupovat nemusis kdyz nechces. Proste hraj klasickej BF3. Dela to tak porad spousta lidi.
    • life28
      Ono tie prídavky všetky kupovať nemusíš, ak máš rád BF2, kúpiš prídavok B2K, ak máš rád blízky boj, kúpiš CQ a ak obrovské boje tak AK. Nikto ťa nenúti, ale každý z nich ponúkne unikátny zážitok a obsah je naozaj super.
    • nerozumiem čo sa divíš, battlefield séria bola vždy o prídavkoch, keď si pamätáš na 1942 alebo 2142 alebo najlepšie battlefield 2 vždy vidali aspoň 2-3 datadisky, niektoré boli zadarmo, no za niektoré si si musel kúpiť.
      To že bf3 má až 5 content packov znamená, že herný zážitok v multiplayeri sa stále predlžuje.
      Najprv som bol tiež nasratý, keď som bf 3 kúpil v októbri za 40 euro a pak premium za 32 euro, ale ja sa pýtam prečo nie? tá hra za to stojí.
      No ak by som mal byť úprimný , už to nie je ten starý battlefield ako býval...najmä čo sa týka rozlohy máp alebo celkovo je to viacej hektické ako staršie battlefield hry.
  • Tady je to proste uz jen o hracich ...
  • Pred chvíľou som dohral AK a musím povedať že na konzole je to veľmi veľké sklamanie čo sa týka atmosféry hry. Mapy sú veľké pre pešiakov, nie pre každého sa ujde poriadne vozidlo( väčšinou vám zostane nablízku Quad bike na ktorom vás zabije skoro každý človek s Javelinom) a AC-130-ka je veľmi slabá a dá ju dole jeden dobrý pilot bez žiadnych veľkých problémov. Čo mne osobne vadí je Tank Superiority mód ktorý je nevyvážený a mobilná artiléria ktorá sa veľmi zle ovláda. Mapy majú však pekné spracovanie a tých ktorý ešte nad BF3 nezlomili palicu uchvátia. Myslím že pre hráčov PC to bude omnoho lepší zážitok už len kvôli tomu že majú väčší počet hráčov na mape.
    • Vis, to ze ji daj rychle dolu, je chyba letectva, ktery ma AC130 branit. Zkratka je to o tymove hre. ;) Takze to neni chyba DICE, ale chyba hracu ;)
      • No o tom by to malo byť ale aj tak skoro 50% útok z guľometu na krátku vzdialenosť než útok 2 navádzanými raketami je trochu od veci hlavne keď to "samuraj" zavŕši nárazom do trupu a je po srande. Podľa mňa tomu chýba nejaká automatická veža ktorá by robila problém stíhačom pri pokuse o zostrelenie a nie 2 stíhačky ktoré to v živote neubránia. Čo sa týka tímovej hry tá v BF3 neexistuje až pokiaľ nie je 2XP víkend( málo kto ťa uzdraví alebo doplní náboje ak nehráš z nejakým kamarátom ale keď je 2XP víkend tak je plná mapa "tímových hráčov").
        • Tak to prr, ono je to vazne o teamove hre. Sam jsem nastvany, kdyz dostavame naprdel od vzduchu (vrtulnik/letadlo), ze zacatku me to stvalo, ale nechaval jsem to byt. Ono staci byt aktivni, a zacit s tim neco delat (igla s sebou, kamos v AA, a markovani mu cilu etc.). V teamu je to mrte lepsi. Sem-tam potkam hrace, kdy jedna strana jsou dva squady lidi ocividne hrajici na TS, a pak public. A je to sakra znat. Ono bohate staci uzivat vyhod squadu, a hrat jako squad, i tento drobny detail jde poznat (ne ze kazdy je na jine strane mapy, a honi si ego jak zabil jednoho hrace sam...). Ono i silene metro, nehraje-li se v 64, a hraje-li se teamove, je hratelne, a kolikrat super zabava... je to vazne jen a jen o hracich.
          • Btw proc by mela byt AC130 nesestrelitelna? Takove tu uz byli choppery pri teamplayi pilota a coopilota s flarama. Sestrelovat je byla prace stihacek... Stihacky na ground moc super nejsou (jsou dobre, kdyz je prostor pro to kosit zem, ale obvykle je porad neco ve vzduchu, tak prelet/dva, a uz je zase neco ve vzduchu). Proste jety maji ocividne countrovat air, a to neni vubec spatne....
            Btw cetli jste changelog? Hrube zmeny ;-) Lepsi igla (a konec nelockovani chopperu pod radarovou hladinou), kratsi soflam, spratelene granaty barevne jinak, coopilot uz nema flary, redukce/increase recoilu u tuny zbrani a doplnku..IMHO Bf3 to celkem potrebovalo...
            • Nehovoril som že by mala byť nezostreliteľná len si myslím že by to nemalo byť také úplne ľahké. Celkovo vydrží asi 4 navádzané rakety a malú dávku z guľometu a preto sa stáva to čo sa mi včera večer stalo často krát že nikto si do tej AC-130-ky ani nesadá a ona sa tam krutí len tak zbytočne. Najlepšie bude ak si to každý vyskúša sám toto je len môj názor a chápem že mnohým ľudom to pripadá zas inak. A čo sa tímov týka len málo kedy sa stane že mám veľmi rozumný tím preto radšej behám s bratom v skupine je to omnoho istejšie než keď pri vás nestojí nejaký nerozumný "run and gun" magor. Ak by som mal dodať k tým zmenám niečo tak ma veľmi potešili s tými úpravami ale niečo sa aj pokazilo. Hlavne nedoporučujem používať ECM Jammer na stíhačkách alebo vrtuľníkoch pretože väčšinou nefungujú. Čítal som nejaké články na ENG Battlelogu a je to tak 50 na 50 ale skôr väčšina sa sťažuje.
  • přemýšlel jsem že si Armored Kill koupím, ale když vidím že ani nepřidají blbej Battle recorder tak jim na to kašlu, zas tolik peněz nemám, nedávno jsem kupoval armu kvůli DayZ.. jó kdyby dali armored kill jako první dlc tak by to u mě možná ještě mělo šanci, oni ale přišli s nabídkou premium ("kupte si druhou půlku hry za stejnou cenu jako první hra o které jsme trvdili že je celá!") a Close Quarters jako první dlc. Než abych na tomhle zbytečně utrácel tak se radši zase vrátím k World of tanks (hraju přes 1,5 roku takže tanků mám dost a skill se taky najde *3* ).
    • Vzdyt to je presne to co nekteri konzumenti chcou. Staci se podivat jak obhajujou f2p, moznost platit si premium a jeste si dokupovat sloty v bance. Win-win situace. *15* Jen blazen by prece pohrdnul moznosti platit za neco vickrat.
      • Ježíš kucka tak to tak neprožívejte. Nikdo vám nedrží pistoli u hlavy, abyste si to koupili nebo snad ano? Mě B3 baví, mám nahráno cca 120 hodin a jsem ochotnej platit. Mě ty dva litry co jsem za to komplet daj nijak nemrzej.

        Mě zase třeba nebaví World of Tanks. Pro mě nuda. Furt na něco čekám. Každýho baví něco jinýho. Mimochodem zrovna v WoT si za reálný peníze můžeš dost pomoct. Mě zas vadí tenhle model. Radši cáluju jednou a mam stejný možnosti jako zbytek.
        • Ja mam na BF3 asi jenom 40-50h a taky toho nelituju. DLC bych si koupil kdyby bylo s kym hrat a kdyby me to porad bavilo. Akorat spis narazim na to, jak si nekdo libuje v placeni neceho co uz zaplatil. Pro me znacne nepochopitelny.
          • On vanila Bf3 je super. Co hodne lidi nas*alo bylo premium az po karkandu. Kdyby to bylo hned, bylo by min hateru.
            A k obsahu, tech hodin co jsem u toho stravil, se Bf3 + prem. zaplatil nekolikrat (oproti konkurenci jinych her).
  • hm.....ale moderský nástroje EA neuvolní....at jdou k čertu. Díky tomu se BF2 v různejch modifikacích hraje do ted.
    • Řekl bych, že je i uvolní, ale to rozhodně až po vydání posledního DLC, kdy skončí podpora a naplno se přesunou na BF4.
      • to sa uz potom ale ani nemusia unuvat vydat BF4 :)
  • Jen si melte kraviny Bude to náááááářez jako prase...
  • montatatana
    huh, jak je mi DICE posledni dobou strasne protivny, tak trailery maji proste porad kulervouci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit