Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to je jasne ze s prichodem nove generace poklesnou trzby za hry oni ti hraci nejsou zlate slepice co jim staci zatlacit a vypadne zlate vejce, oni maji nejaky rozpocet a omezene finance takze, kdyz nakoupi novy HW logicky nakoupi mene her pac ten balik co jsou lidi ochotni/(muzou si dovolit) utratit za zabavu je konecna pevne dana castka...
  • Nepříjde mi že by to bylo tak strašný. Jo, jsou v tom bugy, ale v čem dneska nejsou.
    Bohužel doba vydávání "finálních" verzí je dávno pryč.

    Myslím, že masivní hate na EA na battlelogu v každým článku kterej vydaj jim jasně ukáže co a jak :) Na jednu stranu je to dobře, že se sebou lidi nenechaj až tak úplně mávat, stejně jakou tomu bylo u Xbone. Já si BF4 koupil nedávno a žádný větší problémy který by mi bránily v hraní nemám. Tak uvidíme, ale určitě mají co zlepšovat.
  • MidnighT91
    Hlavní obrázek článku, bloodscreen...
    • spook.y
      Bloody Screen...So Real!
  • Paulcz
    Třeba i začnou dělat normální hry :)
    • Četl jsi vůbec článek nebo jen nadpis? "Peter Moore přitom vylučuje, že by za sníženými prodeji byly technické problémy, které se u hry opakovaně projevovaly."

      = My chyby neděláme, špatné hry nevydáváme. Chyba je někde jinde a v někom jiném. Prodává se to jako blázen, tudíž proč bychom něco opravovali. Stádo nám to zaplatí i s chybami ..
      • Samozřejmě, za všechno můžou piráti.

        harr harr
  • Copak Copak, jestě vám nedošlo že zákazníky nemužete Oje**vat donekonečna ?
    • ucho
      "Oproti loňským 3,96 miliardám dolarů to letos bylo jen 3,66 miliard."

      já ti nevím, mně to tak dramatický nepřijde vzhledem k tý sumě :D
      • Ristoro
        0,3 miliardy je teda docela dost. V tom poměru to nevypadá nic moc, ale odděl si to a dostaneš neskutečné peníze.
        • Radioaktivni_surikata
          Jo no, ale já bych s EA souhlasil, že za to zčásti můžou nový konzole. Teď vůbec nesoudím kvalitu her, co EA vydalo, ale jako bůh ví jak špatnej výsledek bych to neviděl. Uvidí se, jak na tom budou za rok, až se PS4 a XBOX zaběhnou. Cokoliv kromě růstu by nebyl pozitivní výsledek, trh s hrama roste dál.
          • kickasl
            Presne, uvidi se za rok.
      • A voni nadavaj Kalouskovi za to jaky je. Vzdyt tak uvazuji i obycejni lide:-) Jak rikam naprava prijde jedine odspodu, seshora nikoliv:-)
      • Pane jo,
        záleží mezi kolik lidí se ta suma rozděluje! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit