Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://demona.cz/forum/

    Pořád se tam pár hráčů najde, to nejlepší co NWN nabízí :-)
  • Takže ya 20 dolarů dostanete jen to, co už dávno přidal a upravil Community Patch...OK.
  • Zatimco kreslena grafika u Baldura a dalsich vypada i dneska dobre, tohle hnusny 3d uz neskousnu. To by ty lemplove v Beamdogu museli odvest aspon nejakou praci, abych jim za to zacvakal 20 ecek.
    • Ono to vypadalo blbě i při vydání, ale myslim, že enhanced bude uplně stejný, jen pro širokoúhlý Full HD.
  • Po tom jak jak Zeslunickovaly Baldurs Gate tím Sluničkovským datadiskem a celkove do Enhaced Edice takové silenosti jako afro americká lesbická vampírka která je nesmrtelná a má zdarma několik velmi silných artefaktu. Bisexualni Filozofujicí Ork který pusobí jako nějákéj antifák atd.

    Fakt ne diky to si radši pořidím starší díly.
    • Jakej datadisk? Tu vampirku si pamatuju ale mel sem za to ze to je jenim par misy..
    • Všechny ty jejich "enhanced" edice jsou nějakým způsobem znehodnocený, ale první Baldur zneuctili fakt extrémně. Nevim, co je na tom sluníčkovýho (pitomej pojem podle mě), ale ten jejich přidanej content byla každopádně exhibice nevkusu a výsměch originálu. Nemluvě o tom, že zhnusili i UI.

      V Planescape Torment prej už nechali tyhle věci na pokoji, ale nemůžu to zatim osobně potvrdit, protože jsem skoro na začátku. U NWN je mi to ale celkem jedno, protože originální kampaň byla dost pitomá a zajímá mě to spíš kvůli komunitnímu obsahu. Zatim bych to neodsuzoval. Sice se v minulosti dost zdiskreditovali, ale taky ukázali, že nejsou úplně neponaučitelný.
  • A ako to bude s českým prekladom bude kompatibilný?
    • skôr nie ako áno. na druhej strane, keď budú fungovaťvšetky modifikácie a je to len grafická záležitosť, tak by v tom taký problém nemusel byť. odporúčam sledovať prekladyher.eu a ich lokálnu komunitu. tam sa toho určite chytia + môžeš aj sám priložiť ruku k dielu.
      alt. ma napadá priamo beamdog fórum (forums.beamdog.com), kde sa tieto hry dosť živo riešia v "našej" CZ&SK komunite
    • takže zase Noci Nikdyzimy? *4* wvj
      • Negramotny Slovak potrebuje berlicku.
    • Tak tebe jako Slovana cesky preklad trapit nemusi. Nauc se anglicky.
      • Oprava: Jako SLOVAKA, ne Slovana
        • Tak ty ses fakt epickej. Dopln si vzdelani.
    • ne
  • Tohle bylo moje prvni velke RPG ,miloval jsem tu hru,svobodu ve vyberu povolani,reseni questu..no nevim jesti jeste dneska najdu pul roku cas abych to zahral
    • No, když to nebudeš brát jako oběť (času), tak tě to třeba bude i bavit. ...
    • nikoho nezajima ze nemas na hrani cas, tvuj problem.
      • Tak nějak mi přijde po všech stránkách zajímavější, než tvůj žblept...
  • 0011
    No na singlu je opravdu co zlepšovat, kamarádi co to hráli na multiplayer a měli dobrého "pána jeskyně" tak o té hře básnili, ale singl je snad nejhorší z toho co bioware kdy udělali, zlatá dvojka od obsidianu
    • Hrali jsme jedno dobrodruzstvi uz nevim jak se jmenovalo s kámošem v mulatku a nepotrebovali jsme ani pana jeskyne, resp. někdo to jednou vytvoril a super. Pribeh i souboje,.. jak uzil jsem si ten mod :). Mělo to snad 4 nebo 5 ucelenych dilu.
      • Jo uz jsem to nasel.. viz odkaz kde je sepsano par pribehu. Hral jsem ten první a muzu doporucit, ale tusim ze jsme narazili na nejaky bug po ceste.

        The Aielund Saga - https://www.gog.com/news/the_amazing_world_of_neverwinter_nights_mods
        Prvni akt (je tam i navod na zprovozneni) - https://neverwintervault.org/project/nwn1/module/aielund-saga-act-i-nature-abhors-vacuum
    • nonstop rpg servry na NWN byly nejlepsi vec kterou jsem v rpg hral. bylo na nich vicero panu jeskyne a mohli vyuzit aktualni hrace v te dane chvili a tim byl pribeh takovy jak ho umeli hraci s panem jeskyne vytvorit. nekdy horsi, nekdy lepsi, a nekdy... to by nevymyslel ani lucas *5*
      To pochopi nejlepe ti co hrali D&D nebo hry na hrdiny jeste na papire.
      NWN2 byla sice graficky hezci, ale delat na ni pana jeskyne neslo tak dobre jako v jednicce.
      neznam ani po tech 15 letech hru, ktera by se aspon snazila vyrovnat NWN a velice mi takova hry chybi.
      • Pořád běžej servery, v ČJ. třeba Equilibrie, na jejím fóru jsou odkazy na další, v AJ třeba Efu a mnohé další. Tedy vesměs vydržely jen HCRP RPG, takže to chce si přečíst vždycky napřed fórum. K.R.
      • 0011
        Jo to chápu, ale vzhledem k tomu že jsem neměl net takže jsem znal z osobní zkušenosti jenom singl tak to hodnotím z tohohle pohledu, ten byl tak "kvalitní" že ho tam ani nemuseli dávat a mohli to rovnou vydat jako čistě online záležitost. Jinak Pen&Paper hry jsem hrával a i z historek kamarádů online musel být bomba, v singlu sis sice mohl vyrobit custom magickou zbraň, v řádu několika milionů a mnohem víc kdežto v onlinu ti jí vyrobil pán jeskyně a udělal k ní zajímavý quest, tohle by mě opravdu bavilo, takže já rozhodně pro remake jsem obzvlášť jestli se okolo toho vytvoří zase dobrá komunita
        • pokud nekdo zapomenul, nebo neznal, tak nekolik ceskych RPG servru je mozne najit na neverwinter.cz.
        • Možná byla ta hloupoučká kampaň záměr, jak udělat hru přístupnější, protože si pamatuju, jak kamarádi, který neměli kapacitu na hraní PS:T, Baldurů nebo Falloutů, byli z NWN nadšený, zatimco mně se na něm líbila jen tvorba postavy a editor.
  • Nooooo, pokud se to povede *14* *9*
  • uaxpk
    Bomba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit