Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u me to letos vyhral Mass Effect 2, ale znato to, podle gusta...
  • Mozna to tu padlo mozna ne, ale na GT Mass Effect 2 vyhral snad vsechny kategorie ve kterych byl nominovan (Best RPG, Best Story, Best PC game, Best xbox gamea hlavne Game of the Year) :-) Takze jasna jednicka i tady ;-)
  • A nezapomněli jste náhodou na god of war 3 !?
  • Mustaffa
    Tak nějak si nejsem jistý tím Bad Company 2. Když hru budu brát jako celek (což by se podle mě mělo), tedy singlplayerová část a i ta multiplayerová, tak nevím nevím. Singl je hrozný, ale to je můj názor...
  • Komu se líbí ME může zkusit Advent Rising. http://games.tiscali.cz/recenze/advent-rising-49217. Když jsem v té době hrál Advent Rising bavil jsem se víc než "dnes" u Mass Effectu 1. Dneska by mě nebavila ani jedna (ME = herní svět kterému jsem neuvěřil,časem stereotyp, Advent = archaická grafika).
    • Advent Rising mel zajimavy pribeh, ale bylo to strasne kratoucky
  • já jenom nechápu co mmají všichni s RDR? ta hra není tak dobrá. Koupil jsem, hrál asi 5 hodin a vypnul. Netoužím to zapnout znova.
    • A co to mění na tom že se lidem líbí a je i velmi kvalitní? To že se ti nelíbila je tvá věc každý je na něco jinýho.
      • přesně tak
  • kde je call of duty black ops myslim si ze je to mnohem lepsi hra nez vanquish nebo red dead redemption
    • Ne není. Je to lehký nadprůměr a to do nejlepších nepatří.
    • CoD je odpad a na red dead redemption rozhodně nemá.
  • Tentokrát musím souhlasit, RDR letos neměla konkurenci. Majitelů konzolí je ale podle mě mezi čtenáři menšina, takže není divu, že pro mnohé je Mass Effect 2 hrou roku. Osobně to nechápu - pro mě je to "pouze" velmi dobrá hra, kterou jsem dohrál, zapomněl a vzpomenu si na ni zase až vyjde třetí díl :-)

    Podotýkám, že jsem hlavně PCčkář, ale exkluzivní konzolové hry jsou prostě trochu jiná liga...
    • Jaka jina liga? Maximalne 1-2 hry rocne, ktere vyjdou pouze na konzole, jsou dobre kousky. Takze pocet kvalitnich exkluzivnich her na konzole ani nahodou neprekona pocet kvalitnich her jen na PC.
      V dnesni dobre je hlavne dulezity, aby se lidi nepo*rali z tech obrovskych reklamnich kampani, diky kterym se z lehce podprumernych her stavaji "kulty".
      • Obávam se že se ve videohrách moc nevyznáš 1-2 exkluzivní tituli ročně ? Na jednu konzoli ročně vyjde víc exkluzivních, dobrých her než na PC. Tenhle rok na PC vyšla jedna dobrá exkluzivní hra Amnesia.
        • Kazdy si muze myslet co chce, pro me (jako pro cloveka hypem neovlivnenym) tak jsou opravdu jen 2 velmi kvalitni hry. Nevim proc do toho tahas slovo "dobrych", dobrou hrou je v dnesni dobe skoro vsechno co cloveka bavi hrat a toho jsou desitky na jakekoli platformy.
        • Civilization V, Stalker: Call of Pripyat, Starcraft II, Cataclysm ... Obávám se, že se ve videohrách taktéž nevyznáš.
          • God of War 3, Gran Turismo 5, Heavy Rain, Halo:Reach, Alan Wake, Vanquish, Enslaved, Red Dead Redemption, Dantes Inferno, Crackdown 2, Splatterhouse, Majin and the forsaken kingdom, Yakuza 3, Final Fantasy XIII, Dead Nation atd.atd.atd.
            • Pan_Klobouk
              "Na jednu konzoli ročně vyjde víc exkluzivních, dobrých her než na PC." Nejak ti uniklo zadani ;) kdyz vytahujes hry pro X360 i PS3 a jeste multiplatformni. Kolegovi slo o exkluzivity na tu ci onu krabici, kvuli kterym by stalo za to ji mit. Navic hruzy jako Crackdown 2 nebo Splatterhouse... to by snad nikdo nehral ani zadarmo. ;D
      • 1-2 hry ročně ... Halo: Reach, Heavy Rain, God of War III, Red Dead Redemption, Alan Wake, NHL 11 a mohl bych pokračovat.
        • Wries: Z toho co jsi vyjmenoval bych si zahral jen Heavy Rain(a velice me mrzi ze to neni i na PC), ktery je urcite paradni pac je to od studia, ktere stoji i za skvelim Fahrenheitem.
        • Opravdu dobre anebo hry s velkym H, ztech co jsi jmenoval, jsou opravdu stezi dve...
          • Ono si je musíš nejdřív zahrát. Všechno to jsou skvělé tituly, jejichž obdobu kolikrát ani na PC nanajdeš.
  • zadnou z techto her sem nehral. teprve pres vanoce sem si udelal cas a zkusil assassins creed 2 aniz bych hral prvni dil a neuveritelne sem se bavil a bavim takze bych z techto her vybral asi jeho pokracovani ci datadisk.
    problem je, ze drtiva vetsina dnesnich her jde zaradit do AKCNI a jeste do jineho zanru. clanky sou to sice fajn, ale myslim si ze lepsi by bylo udelat nejakou bodovou anketu ze vsech zanru dohromady, treba kde by kazdy z nejakeho seznamu vybral 10 nej her, kde prvni hra by mela deset bodu a desata jeden a pak to nejak vyhodnotit at uz pres maximalni pocet bodu, nebo pres prumernou hodnotu. kadzy by rekl svuj nazor a nehadali by sme se tu zda je ME2 RPG, kdyz z vetsiny rakci je jasne, ze to je dobra hra :-)
  • Toto vyhlášení je špatné, měli jste udělat 3 vyhlášení - FPS, TPS a Sandboxové hry. Těch her vyšlo poměrně hodně a bylo by z čeho vybírat.

    Jinak pro mě Sandbox - Just Cause 2, FPS - AvP (obrovské překvapení, když to všude strhali a já se u toho královsky bavil), TPS - Mass Effect 2.
    • Jasně, a simulátory, RPG nebo adventury by se mohly jít klouzat. Tento příspěvek je špatný.
      • Tak se podívej, kolik vyšlo RPG a kolik vyšlo TPS a FPS. FPS a TPS jednoznačně ostatních žánry převyšují, protože jsou nejhranější a vychází jich mnohem více...
        • Podle počtu vydaných titulů v žánru budeme vyhlašovat kategorie? Střílečky vycházej už tak pět let s vysokym náskokem na ostatní žánry a ještě jsem neviděl, že by se kvůli tomu nějaké kategorie rušily nebo opomíjely.
          • O jakém rušení to mluvíš? Já jsem nikde nepsal, že by se něco mělo rušit nebo opomíjet, pouze konstatuji, že by se akční tituly měli rozlišovat minimálně na FPS a TPS, které se v dnešní době neuvěřitelně liší. RTS, RPG či adventur nevychází tolik, takže jim stačí jedna kategorie. A navíc do Sandboxu by patřilo i Two Worlds 2, které je RPG.
            • Měl jsem na mysli pouze akční žánr, rozhodně bych ty ostatní nechtěl omezovat, ale bohužel například RPG nevychází tolik, aby mělo jakýkoli smysl rozlišovat více podžánrů žánrů.
              Ale stojím si za tím, že by se měl ten akční žánr dorozdělit na FPS a TPS, protože je to hodně odlišné...
            • Měl jsem dojem, že mluvíš o vyhlášení celkově, ne akčních her. Nicméně i tak nesouhlasím s tím co píšeš. GTA by podle tvé definice spadala jak do sandboxu, tak do TPS. Navíc některé hry jdou hrát v obojím pohledu (Borderlands po malé úpravě, elder scrolls, fallout, atd).

              Pro mě je sandbox hra třeba MineCraft. Nemá žádný cíl ani úkoly, můžeš si dělat co chceš. Two Worlds je RPG (stejně jako Gothic nebo Elder Scrolls), ale o tomhle se můžem hádat do nekonečna.

              Ale aspoň je jasno :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit