Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší RPG je konzole hra? Tak to je hodně smutné...
    Každopádně za mě vyhráva Zaklínač.
    • Umaroth
      Cesti Pcckári, svojí zaslepeností a falešným a neopodstatněnym odporem ke konzolím se sami připravujete o herní klenoty ! treba jako dark souls
      • To jim nevysvetlis a patri jim to. Ja nikdy nic proti konzolim nemel, ale ani me nezajimaly. Kdyz jsem si ji pred nedavnem poridil (spis jako multimedialni centrum), litoval jsem, ze jsem to neudelal mnohem driv. Na pc hraju porad, ale proste nektere hry na konzoli jsou opravdove skvosty a super zabava.
    • smejki
      RPG není úzce vázáno na platformu, je to naprosto v pořádku.
    • Malleth
      Trochu zpátečnický myšlení....
    • *7*
      • Když to nemá culíky, minisukni a nezabijí to pokémony, není to pro tebe, co? *1* *3*
        • omezenče
  • a na chatu může vypuknout flame war :D
  • Strilecka/zavodni hra/RPG roku a vsechno to jsou konzolove hry. Zacinam se (jako PC hrac) bat. :(
  • Oh my god, oh my god, I'm having a heart attack! *8* *8* *8*

    Konec světa se skutečně blíží, Skyrim nevyhrál nějakou cenu! *8*
    • Absolutely impossible!
  • konečně se někdo nestydí říct svůj opravdový názor na rpg roku...děkuju
    • Snad každy nazor je opravdovy, ne? A každy nazor muže byt unikatni.

      Mě třeba Zaklinač 2 vubec nenadchnul a ikdyž nezpochybňuju jeho kvality, prostě jsem ne nedohral, jelikož jsem se začal někde uprostřed nudit. Stejně jako ACR kde mam save někde v pulce prvni kapitoly a nechce se mi ho ani zapnout. Což mi připomina, proč tu vlastně není zařazeny? Darks Souls, težko řist, konzoli nemam protože mě baví primárně FPSky připadně MMO. Snad až vyjde PS4 nebo Xbox 360*N. Deus Ex super hra, ale stravil sem u ni asi 10x meně času než u Skyrimu, u nejž jsem narazil na jediny bug, ktery šel spravit jednoduchym přikazem.

      Sto lidí, sto chutí... sto recenzistů, sto různých recenzí...
      Stupidí komentář že někdo má ten správný, opravodvý názor, to je na facku.
      • ACR zarazeny v RPG?
        • Proč Zaklinač a ne ACR? Principielně mi tyhle dvě hry spadaji celkem dohromady. Zpusobem přibehu, charakter, pohyb světem, linearitou... ale jak řikam, nedohral jsem ani jeden, v čem se teda tak vyrazně liší že W2 je RPG a ACR... co teda?
          • ACR snad nema ani v naznaku zadne RPG prvky, hral jsem to 30h a zadne skill body jsem mu tam mezi schopnosti nerozdeloval, rozhovory typicke pro RPG tam taky zadne nejsou.....asi mam holt jinou verzi nez ty no .....a W2 je jasne RPG, i kdyz me to osobne absolutne nebavilo
          • pretoze ACR je arkadova skakacka
  • God! My! Oh!

    Zírám s otevřenou hubou!

    Můj potlesk Vám všem pánové.
    • Who gives a fuck goddammit!
    • PreidaQ
      Za mě pro redakci také prst nahoru, lišácky to pánové vyřešili! *3*
  • Dark soul! ALE neee!
    • Zebricky nejsou dulezite, pro me je Zaklinac 2 jasna volba.
      • I Zaklínač 2 i Dark Souls jsou skvělé hry. Nemá cenu si nad tím lámat hlavu.

        A Xenoblade Chronicles v top 5 taky potěší.
        • Kolika japoncikum uz si vylizal prdel?
          • Jsi nic.
            • Rika nic:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit