Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Life and Strange a Witcher 3 jsou spíše filmové zážitky roku, ne? Tedy gameplay je v těchto hrách postaven na vedlejší kolej. Za mě jsou GOTY tedy !hry! a to MGS a Bloodborne...
    • Rozumím, jak to myslíš, ale je asi jasné, že jsou hry, ve kterých jde spíš o systém a hry ve kterých jde spíš o příběh, zkoumání světa, atmosféru atd. - a všem se říká "hry". Bloodborne a MGS5 mají určitě lepší herní systém, než Zaklínač 3 nebo Life is Strange, ale ty hry mají i další aspekty (stejně, jako MGS a Bloodborne mají taky příběh, animace atd.).

      PS: Nevím, jak Life is Strange, ale Zaklínač zas nějak krizově filmový není. Můžeš hrát desítky hodin bez jediného filmečku.
      • Femto
        Základní hra má dost pasáží, když jenom čumíš na obrazovku, vrchol je pak DLC, kde skoro nehraješ...
        • To může říct jenom někdo, kdo Srdce z kamene nehrál. Je tam menší volnost, příběh je sevřenější, ale hraje se to úplně stejně, jako Zaklínač 3 (nebo Dragon Age nebo jiná RPG) - chodíš po světě, zabíjíš potvory, vylepšuješ si postavu, klábosíš s lidmi, procházíš příběh, plníš úkoly - prostě hraješ. Co bys tam jinak těch 15-20 hodin dělal? "Čuměl na obrazovku"? Proč?

          Jestli to někoho baví nebo ne, to je samozřejmě otázka úplně jiná. Počkáme si na výsledky hlasování.
          • Femto
            ano, hrajete se stejně :) Stejně špatně, jenom je tam ještě větší poměr custcén na gameplay. Jinak nemusím čekat na hlasovaní, kde mainstream volí jako mainstream, nepotřebuji, aby mě stádo říkalo, co je dobré, protože ono stádo většinou volí to špatné. Tak už to prostě je.
            • Hold <> holt.
            • Pane jo. Hold Hipster za každou cenu. Ty budeš určitě jeden z těch "spešl" mládežníků co si o sobě myslí, že jsou něco víc. Absolutně chápu, když někdo má jiný názor, vyjádří ho a hotovo. Ale tohle....
    • Life is Strange je adventura. Gameplay je pribeh, jestli ti tam chybi FPS strileni holubu, asi bys mel zmenit zanr a hlavne se o adventurach ani nevyjadrovat.

      Witcher 3 je naopak hra se vsim vsudy. Co ma Witcher co nema treba Skyrim (krome milionu modu a obrovske fan zakladny) co se tyce gameplaye?
      • Femto
        "Life is Strange je adventura." Tomu se v současnosti říká adventura?

        "Co ma Witcher co nema treba Skyrim (krome milionu modu a obrovske fan zakladny) co se tyce gameplaye?" Witcher hlavně nemá variabilitu gameplaye.
        • Tilwaen
          Jak bys ty definoval adventuru?

          Podle mě je to tedy adventura jak vyšitá. Chodíš, interaguješ s předměty, pomocí unikátní herní mechaniky řešíš jednoduché hádanky a jako bonus k tomu všemu máš nadstandardní příběh. Pokud tohle není adventura, tak je to co?
          • Takovýmto hrám se říká interaktivní film. Doporučuji si zahrát skutečné adventury. Například Deponia, Broken Sword, Syberia, Tex Murphy série, Gabriel Knight a mohli bychom pokračovat.
            • Tak adventury sú rôzne, v niektorých ide hlavne o príbeh a v niektorých hlavne o hádanky. A tie adventury čo si vymenoval som hral a jednoducho ma nebavili, nudili, ale taký Life is Strange ten ma neskutočne bavil. Každému podla chuti, ja radšej príbeh a jednoduché hádanky a nie naopak... 100 ludí 100 chutí
            • Interaktivni film to je stejne jako to je adventura. Doba se meni a s ni se muze menit i definice toho co je adventura.
  • Z toho, co jsem hrál, měl nejlepší soundtrack právě Zaklínač 3. A nehrál jsem toho málo. Přijde mi, že je škoda, že není ve výběru, čímž se mu nedostane tolik hlasů, jako kdyby byl jedna z pevně daných možností.
  • V roce 2015 vysla silna trojka. Bloodborne, MSG5 a Fallout4. Tezko volit viteze.
    • Ja by som to upravil na silnú desinu a pridal armikrog, mad max, Witcher 3, Just Cause 3, Wolfenstein Old Blood, Order 1886 a GTA V.
      • Femto
        To je naprosto strašný výběr ale proti gustu...
        • žiaden dišputát :)
    • dost laciný trolling
  • Kde je Polda6? Proč neni v CZ hrách????
    • za zenitem
    • Já si zase říkám, že by v českých hrách neměli chybět Rampage Knights. Hra získala slušná hodnocení a navíc byla velice úspěšná i komerčně. Asi nejúspěšnější česká hra co v minulém roce vyšla na Steamu.
    • Protože vyšel loni?
      • Pardon. *předloni
      • ou sorry.. my fault. vyšel 3.12.2014 proto jsem si myslel,že patří už do 2015.. ten čas ale letí.....
      • Vsechny ty hry mely vyjit líni.
  • Myslím že soundtracky ze všech dílů life is strange by se měli zařadit do výběru, protože jsou naprosto výborně vybrané pro dané situace a celkově jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál. Možná bych hlasoval i pro jiné pecky ale když na to nemám pc, nemužu hodnotit :D Proto jsem rád že stále vychází nenáročné ale perfektní hry.
  • Hra roku? Asi Zaklínač, ale osobně jsem musel hlasovat pro Life is Strange - umělecké dílo s jedním z nejlepších příběhů, které mě zanechalo v slzách.

    A jediná věc, o které jsem přesvědčený na 1000%, je soundtrack roku - Ori and the Blind forest. No, jen si to poslechněte:
    https://www.youtube.com/watch?v=kN_LvY97Rco
    • Jack1947
      Smůla nakonec vyhrál Syndikát *3*
  • tak to je naprostá pecka vůbec sem netušil že remastrovali Fahrenheit ..... kdo nezná originál vřele doporučuju ....
  • Pre mňa je hra roku Life is Strange, tá hra je jedno velké umelecké dielo, celá hra je výborne prepracovaná, má silný emotívny príbeh, peknú grafiku, perfektnú hratelnosť, výbornu hudbu, tam nie je o čom, ďalej je to viac film ako hra a presne toto mám rád, tú filmovosť v hrách :)
    • jak zmínil kolega, hratelnost a grafiku bych zas tak nevyzdvihoval. nicméně hra je to stále skvělá a pro mě to byl jeden z nejsilnějších herních (filmových?) zážitků. emoce na dranc ale náramně jsem si to užil *15*
      • Tak hratelnost ne, ale grafiku bych rozhodně vyzdvihnul jako jednu z prvních.. Je to příjemná grafika která s odlišuje od ostatních her a na svůj způsob celkem propracovaná a k adventuře a dané hře se perfektně hodí...
    • Tilwaen
      Příběh má jistě nadstandardní a hudbu velmi dobrou, ale zmiňovat Life is Strange v souvislosti s pěknou grafikou a "perfektní hratelností", to určitě ne. Filmový zážitek je to dobrý.
  • Taky se vám po přepnutí do bílého skinu tento článek načítá donekonečna?
  • x_ander
    No vzhledem k tomu, že jsem jako obvykle v hraní her v pořádném skluzu a z letošních jsem hrál akorát Batmana, tak hlasování vynechám. Ale rozhodně se chci časem prokousat k MGS5, Zaklínačovi, Bloodborne, Life is strange a Ori.
    • Dobrá volba ve všech případech!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit