Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zas anketa "hráli jsme v redakci dohromady 5 mobilních her, tak z nich vybereme vítěze". Reigns je těžkej průměr z toho co jsem za poslední rok zkoušel. Rozhodně se to neblíží ani zdaleka k top hrám, co vyšly.
  • vie niekto poradiť hru na PC alebo mobil, ktorá by sa podobala na kartovú hru pán prsteňov LCG? a prosím nie gwent a heartstone. ďakujem za každý zip, ktorý vás napadne
  • Ja bych si pral na tablet predelavku football manazeru.
  • Coffin.Corner
    Za mě vyhrálo rozšíření do Fallout Shelter, které přineslo mise v pustině. Neskutečně to vylepšilo a prodloužilo hratelnost, navíc se to dá pořád skvěle hrát bez vložení jediné koruny (i když jsem tvůrcům za dobrou práci rád přispěl).
  • Tak i na mobilu či spíš tablet mohou být dobré hry. Rád mám předělávky deskových her, jako je Splendor, Small World 2, Neuroshima Hex nebo Summoner Wars. Tyhle hry z podstaty věci nemají problém s ovládáním. Ale úplně nejvíc mě chytla jedna akční hra, Walking War Robots, a to navzdory tomu, že jako akční hra má na tabletu problémy s ovládáním, protože virtuální gamepad prostě bude problematický vždy. Tahle hra mě drží už přes rok a hraju ji prakticky každý den.
  • A já čekal, že to vyhraje OwlBoy...
  • Zajimave, tyhle hry me ani nic nerikaji :D
  • Ja bych ty hry nemohl hrat kvuli mizerne grafice. A to dneska tablety utahnou v pohode i takovy this war of mine.
    • K čemu potřebuješ na 5-palcové obrazovce dobrou grafiku?
      • Muj tablet ma vic nez 5 palcu
        • MickeyMutant
          Tablet možná.
  • Hnisavec
    OUCH...a kde je Clash Royale? Hra ktorú hrá asi najviac ludí...u nás skoro každý druhý v robote. Ideálna mobilná hra, nakolko jedna multiplayer hra trvá 3 minútky, takže sa dá hrat úplne všade. Nie je to také pay to win ako clash of clans a je to dosť aj o skille. A hlavne je to extrémne zábavné a vyvážené a neustále sa o hru starajú. Turnaje, challenge, klany, každé dva týždne nová kartička, atd atd. Akože sorry, ale toto opomenúť je ako keby ste medzi najlepšie MMO hry nedali World of Warcraft.
    • Hraju Hill climb racing 2 a nejvetsim zdrojem penez na upgrade vozu je shlednuti reklam. Nevadi mi to, ale vzdy tam jsou ruzne hry jako Vikings, Game of war, Goodgame empire a dalsi a dalsi genericke hry patrne vychazejici z gameplaye Travianu. Graficky krasne reklamy, ale pak obrazky v playstoru je usvedci ze lzi.
      Nenapadlo by mne byt jedinou zkusit.
    • Kozy
      Souhlasím, hraju to téměř denně. Ideální hra, když máš jenom par minut.
    • SugarCoffeeTeaRumBoom
      Úprimne, keď niekde počujem CLASH alebo MOBILE, chce sa mi zvracať. Sem to s hrami nikdy nemalo zájsť.

      Ako povedal Majo, začína to cancer reklamami, ktoré ukazujú renderovaný "3D gameplay" alebo levelovanie tvojho hrdinu, obrázky z hry v obchode sú potom z primitívnej a často infantilnej 2D grafiky. Samozrejme všade musia byť nejaké štylizované ksichtíky. Hry pokračujú hratelnosťou, ktorá tu už stokrát bola, no neboja sa to ešte navzájom od seba vykradáť. Mám vôbec začínať o pay to win?

      Je jasné, kde herné štúdia mieria. K vygumovanému detskému publiku. Vážne, keby nájdem u svojho decka nainštalovanú takúto hru, v ten moment by som vedel, že som ako rodič zlyhal. Ak to zasiahlo aj nejakého dospelého, je mi to o to nepochopitelnejšie. To už si radšej zahrám Vainglory.
      • No jí, nekteri rodice maji pocit selhani, kdyz se jim nepodari vnutit svym potomkum jejich vlastni nazor a casto i predsudky.
        • SugarCoffeeTeaRumBoom
          No jo, niektorým individuám by to náhodou mohlo prospieť a čo potom.
    • Ta hra je cancer rovnako ako jej agresivne reklamy, kde ak clovek neklikne na 1mm presne tak sa spusti video...
      • Reklamy? kde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit