Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Knifer

    Vidíš jen jednu stranu mince vem si třeba ten cross jako myšlenka hezké ale má to jeden obrovský háček a to jsou hráči kteří nejsou fér. Na konzolích máš minimum hacku a podobně hlavně kvůli své uzavřenosti atd. Na každý argument co jsi uvedl se dá najít proti argument. Pokud chceš můžu ti je i vypsat

  • pokud by to bylo prumerny auto a ten zaprdenej benzin by potreboval bezduvodne, tak ne, porad by to byla zlovule sony


    jako blokace crossplatform mp, kdy sony opet nutila svoje nebohy zakazniky lakat dalsi nevinny duse do sparu dabelskyho korporatu, misto aby si mohli zahrat s kymkoliv bez omezeni


    plataba za hrani mp her atd.


    vsechno jenom loupezivy praktiky uplatnovany na ty v pasti chycenych

  • Knifer

    No pokud si ta benzínka zaplatí kompletní vývoj a výrobu toho konkrétního benzínu tak je jen na nich zda ho budou prodávat i jinde

  • TheGGG

    RDR 2 nebo GoW.... je to hodně ostrý souboj, asi to dám tomu GoW

  • Co se tyce RDR2, tak mi mluvis z duse. Pro me to byly nejhur utraceny penize za hru za lonsky rok. Bohuzel jsem to navic hloupe koupil digitalne, takze to ani nemuzu poslat dal:) odehral jsem cca 20h a uz vubec nemam chut to vubec zapnout. A Subnautica - tak to je pro me, spolu s Dead Cells, hra roku. Spideyho jsem jeste nehral a popravde z toho mam dost strach, protoze spolu s RDR2 i GoW jsou to snad nejvyhypovanejsi hry na PS4 a me ani jedna z nich nebavi.

  • ne, to je jako bys jezdil na nakej zaprdenej benzin, co by byl dostupnej jen na urcitych cerpacich stanicich a ne na kazdy, a ty se musel tahat az nekam do haje, misto abys natankoval u baraku

  • Knifer

    Zvláštní nikdy jsem si nevšiml že by mě PlayStation někoho na řetězu. Ty věci ohledně exkluzivit je celkem jasné že si je bude držet když si je zaplatil.. to je jak si stěžovat že sousedi mají bazén do kterého mě nepustí protože nejsem z rodiny..

  • proti sony je vavra asi jako stanislav gross proti radovanu krejcirovi, jenom hodnej kluk od vedle


    sony uz cely desetileti zotrocuje vyvojare a hrace na uzavreny platforme, ale to ti nevadi, to se jeste bijes v prsa, ze jsi nevolnikem rad

  • Mart9

    Tohle je rozhodně lepší než vybírat z návodných předpřipravených her. Pak nějakou hru zapomenou dát do seznamu a automaticky je diskriminovaná, protože lidé jako ty na ni nekliknou.


    Pokud nevíš, tak nehlasuj, to je jednoduché. Udělal jsem to v kategorii Nejlepší strategie, kde jsem nic nehrál.

  • SalemCZ

    samozřejmě jako první jsem dal Pro evolution soccer, to PES jsem napsal jenom jako zkratku sem, jinak i do hlasování jsem psal Pro Evolution Soccer 2019

  • Row

    Jeee, schvalne pak reknete treba ve fightclubu o kolik se snizila ucast v ankete v dusledku toho ze nejsou volby primarne radiobuttonem z predpripaveneho seznamu.

    Priznavam ze jsem linej, ale nez to dohledavat v ostatnich best of clancich nebo marne vzpominat co za tituly v konkretnim zanru loni vyslo... tak se na to radeji vyprdnu. :(

  • jindra.veliky

    no prave, to snizuje duveru ankety

  • Derp_1337

    Sportovní hra PES 2019 ti u našeptávače nevyběhla??? A nebude to tím, že ta hra se nejmenuje PES 2019 ale Pro Evolution Soccer 2019 ??

    :FACEPALM:


    PS: Předpokládal jsem, že v podobných anketách běžně hlasujou lidi, co ty hry vůbec nehráli... ale hlasování od člověka, který ani neví, jak se ta hra jmenuje, překonalo úplně novou hranici 😂

  • SalemCZ

    To mě štve, že lidi prostě koupí Fifu a PESko ne. přitom Pes je rovnoceným soupeřem pro FIFU. Škoda ty ligy mistrů

  • homeles8

    Já jsem dal nejzajímavější postavu Kyrieho Irvinga. Za Boston s ním v NBA 2k19 překonávám historický rekordy 😎

  • Paul_cz

    Nelži, šmoulo. Jediný co tam není je blacksmithing a čokl, čokl se dodělává a jinak všechno vysvětlili dávno před vydáním.

  • PatchmaN

    Radši jsem ani nehlasoval, sice jsem několik her dohrál, nicméně když se tak dívám na datum vydání, tak jedinná hra z roku 2018 kterou jsem hrál, je asi WoWko, který je tedy pro mě nejlepší hra roku 2018 :D

  • Majkl

    Tak to máme stejné, taky jsem na první místě váhal mezi Kingdom Come a Spider-Manem, ten skvěle vypadal i se dobře hrál, ale nakonec jsem se rozhodl srdcem a dal to KCD, ale jak píšeš, jen o vlásek!


    Možná že nevyhraje, ale v top 3 by KCD být mohlo, držím palce!

  • Vzhledem  k tomu ze si do policka muzes napsat cokoliv a vypada to, ze se tam zobrazuje co tam doposud nekdo napsal, tak to tam proste lidi napsali ruzne, to dalsi slozitejsi nazvy tam jsou vicekrat ... nebo nekde zkus misto Subnautica zacit psat Sabn... obra dinn a podobne.

    Redakce bude muset trochu poscitat co k sobe patri.

  • Coffin.Corner

    "A on obrátil proti Vávrovi všechen hněv celého lidstva. Kdyby jeho hruď byla dělo, vystřelil by své srdce." :D 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit