Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stihac10

    S vyjádřením redakce, že Insomniac občas vydají dobrou hru, opravdu nesouhlasím..  Spyro série, Ratchet série byly typové hry.. Jediným klopýtnutím bylo Sunset Overdrive.. Menší kousky jako Edge of Tomorrow nebo Song of the Deep nepočítám. I tak to byly přinejmenším šestkové hry, žádné přešlapy.

  • Corvus

    Pro mě je jednoznačně řekvapení roku oznámení "Burtonovského" CREAKS od Amanita Design a vynikající rouge lite DEAD CELLS. Jinak Labo zaslouženě, ale cena + můj věk = naprostý nezájem :-)

  • Mart9

    Popravdě mě Spider-man taky překvapil. Pořídil jsem si ho k Vánocům, mám odehráno 26 % a musím říct, že i když jsem očekával výbornou hru a proto jsem si ji taky koupil, Spider-man svou dokonalostí ještě předčil má očekávání. Nepamatuju, že by se mi to někdy stalo. Zaslouženě bude má profilovka v roce 2019 patřit jemu.

  • TheGGG

    chápu to tedy tak, že překvapení roku zde může být i v negativním smyslu...? jinak nechápu, jak mohla taková odrbávačka jako prodej kusu kartonu být na prvním místě...


    • Jack1947

      Taky to tak nějak nechápu no.

    • Tak že je někdo schopnej vysolit 70 dolarů za kus kartonu v ceně 15 centů + hry, který by normální člověk nehrál, ani kdyby ho mučili... to docela překvápko je. I když nechápu, proč místo Laba do týhle kategorie hoši z Games nezařadili svý milovaný Into the Breach, nebo Dead Cells.

      • Bumtaratabumbumbum

        Souhlasím i nesouhlasím. Labo se mi jako nápad velmi líbí a myslím, že cílovce se do vkusu trefilo vážně dobře. Na druhou stranu souhlasím s tím, že ta cena je hodně přestřelená.

      • Derp_1337

        Into the Breach nebylo překvapení. Je to od tvůrců FTL a všichni víceméně očekávali něco podobného.



        A ta cena Nintendo Labo 70$ je ještě málo, viděl jsem i kusy za 90$ 🤮 Někteří lidi jsou ochotní vysolit i takové prachy za kus kartonu s nálepkou Nintendo.

        • Takhle, já třeba očekával fajn hru, ale fakt ne, že to bude sbírat GOTY. A 95 % hráčský obce od toho nečekalo vůbec nic, páč do teď netuší, že něco takovýho vůbec vyšlo.

    • Cajicek

      nemas pravdu, opet... a nyni jsem si dost jisty, ze mluvis o veci kterou jsi ani nevyzkousel... Labo je vazne super (i kdyz uznavam, ze neumerne drahe)... ale jako hracka a hra to prakticky nema konkurenci a jako prekvapeni roku to je opravnene... 


      cilovka Laba skutecne nejsou dospeli hraci, ale jejich deti, coz se ale nevyjima teto kategorii...



      • TheGGG

        jistě celé nintendo míří na děti... děti zaujme kdejaká blbina, ostatně na to marketing cílí... ovšem soudný rodič má  vědět co koupit a co ne

        • Cajicek

          A ty jsi urcite rodic co?? :D

          • TheGGG

            jsem člověk který neplýtvá penezi za každou blbost co na mě bliká z reklamy

            • tvl. co to tady plácáš za lejna? Beru, že se Ti ta věc nelíbí, že to není pro Tebe... nebo že jí spíš nerozumíš... ale tyhle extra moudra si fakt nech pro sebe. Jeden příspěvek a stačí. Není třeba tu začít generalizovat a lepit na lidi nálepky. LABO je pro děcka, aby to spolu s rodičem postavili a pak hráli. Radši narvu dva litry do téhle společné aktivity, než abych svému dítěti koupil za sedm set debilního plastového dinosaura, po kterém za chvíli neštěkne pes... a že jde o překvapení roku pro redaktory tohoto webu, co s tím máš za problém? Normálně do těch diskuzí nelezu, většinou tu nikdo nemá na srdci nic chytrého, vtipného a ani pěkného, ale Ty tu tomu umíš občas fakt nasadit korunu.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                problém mají hlavně členové nintendo sekty, kteří tak agresivně reagovali na můj původní koment... kritika nintenda se nepřipouští, i kdyby vydali ročně milion her s mariem a papírové kapesníčky za 5000,-....


                • Reakce na příspěvek:

                  A já mám jakože být člen téhle "sekty"?

                  Jinou konspirační teorii v rukávu nemáš? Třeba že za LABO může George W. Bush?

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    to není konspirační teorie, ale fakt, fanoušci nintenda jsou občas naprosto zaslepení a ty se chováš podobně... není neobvykle, že recenzenotvi, který hry od ninteda nevychválí do nebes hrozí i smrtí...

                    • Reakce na příspěvek:

                      s Tebou se fakt nemá smysl rozčilovat.

            • Cajicek

              A tady opet nemas pravdu... jelikoz to proste blbost neni... jmenuj mi jednu dalsi vec, ktera propoju skutecny svet s herni realitou takhle jednoduchou a presto funkcni formou...

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                že je něco originální ještě neznamená, že je to dobré... prodávat takto draze pár kartonů, to je neskutečná drzost. Nintendo cult koupí cokoliv a korporát tak zkouší co si může na zákazníky dovolit...

                rodiče co toto koupí svým dětem, jim nedávají moc dobrý příklad do života...

                • Reakce na příspěvek:

                  Ty vole, to uz je moc... Opravdu se citis v pozici rozdavat tu moudra nam, rodicum? Nic osobniho, jen me porad neprestava udivovat, co tu jsou nekteri, diky svymu egu, schopni vyplodit.

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    kdo si myslí že nepotřebuje dobrou radu, ten nemá co mluvit o egu...

                    • Reakce na příspěvek:

                      Problem, je prave ten, ze jses patrne 100% presvedcen, ze rozdavas dobry rady 

    • Derp_1337

      A proč by to nemohlo být na prvním místě? Tohle je kategorie "překvapení roku" a kdo očekával, že takováhle blbost jakou je skládačka kusů kartonu, může být zábavná?? Absolutní většina lidí to odsoudila a smála se tomu, ale překvapivě se u toho lidi baví. Z určitého úhlu pohledu to skutečně může být překvapení roku.

      • TheGGG

        a pořád se tomu lidi smějí... akorát kult kolem nintenda, který je schopen vyhrožovat smrtí recenzentovi, protože dal zeldě 7/10, to nekriticky miluje

        • exmaxx

          Negeneralizuj, ze "lidi se tomu smeji".

          Ja nejsem zadny nintendo fanousek, nintendo nemam, ale propojeni fyzickeho sveta a sveta her me vzdycky nadchne. A ze nekoho napadne takle genialne vyuzit karton papiru a ovladace od switche, podle me za obdiv stoji. Prekvapeni roku je to pro me urcite (ackoliv bych ho nedal na 1. misto).

          • TheGGG

            jistě v negativním slova smyslu je to geniální... asi jako vynález DLC, nebo Gilotiny...

    • to delaj naschval, aby se tu diskutovalo, protoze v tolika kategoriich naprosty hovadiny, to neni omyl ani nahoda

      • Lukyz

        Přiznám se, že jsem téhle teorii nevěřil, ale každým článkem mě přesvědčují víc a víc 🙄

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit