Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majkl333

    Lies of P je pro mne největší překvapení roku❤️ Vyšlo tenhle rok hodně povedených her, které jsem si užil,ale Lies of P je pro mne nejlepší hra roku.

  • LessPh

    Dave the Diver?

    • tomekbobek

      To by tady mělo bejt už jen za Banchovo animace.

  • nostek

    Tento rok som dohral asi 5 hier  a medzi nimi boli DI 2 a Robocop. 😍 Skvele hry

  • Taronyu

    Tých prekvapení bolo viac, ale u mňa jednoznačne Avatar. Aj keď to nie je zďaleka desiatková hra, pre mňa ako hardcore fanúšika to bol jeden z najlepších a najintenzívnejších herných zážitkov vôbec. 180h asi hovorí za všetko 😂

    • Ten Avatar je něco jako Gta ? Jinak si ty hodiny nedovedu představit.

    • Veskoslav

      Co chceš dělat 180 hodin v Avatarovi?

      • Taronyu

        Tak ja sa tam koľkokrát len tak poflakujem po džungli a úžívam si tu krásu a tie zvuky. Hlavne teraz v zime to má na mňa silné terapeutické účinky 😀 Občas niečo ulovím, proste taký roleplay Na'vi lovca. No a foto režim zožerie veľa času, už mám cez 3GB fotiek :D

        • Veskoslav

          Tak řeknu, 160 hodin nedělám nic a hraju si na sjetého šmoulu a fotografa amatéra a 20 hodin jsem to hrál:)

      • Davies182

        Normální týdenní dovolená 😀, na ten svět to je ještě málo, ne 😎?

        • Veskoslav

          Jako ano, občas se zastavím a prohlédnu si okolí. Ale že bych tam utopil stejně jako dva průběhy CP2077? Jako vedlejší úkoly jsou tam snad horší jak ve Wowku. 

        • Derp_1337

          No já musím dát za pravdu Veskoslavovi. Dle internetových statistik HowLongToBeat dohrání Avatar Frontiers Of Pandora zabere tak 20-30 hodin. A ti, co tu hru prolezou kompletně, tomu mohou dát až 70 hodin. To pořád má hodně daleko do 180 hodin.

          Nebaví tě třeba běhat několik hodin kolem dokola okolo stromu a tak natahuješ herní dobu??? 😉

          • Každý má jiný herní styl. Na HowLongToBeat už radši moc nekoukám, protože většinou zjišťuju, že ve hrách trávím dvakrát tolik času než průměrný completionist (a to se ani neobtěžuju plněním achievementů, pokud nejsou po cestě).

            • Derp_1337

              Hele, tak ona je jedna věc "dohrát hru" a věc druhá se "courat se a kochat se krajinou". V tom směru HowLongToBeat je dost reprezantativní.

            • Davies182

              Přesně, já dokonce klidně i třikrát tolik, viz nedávný Alan Wake 2 při mém completionist stylu = 50 hodin nahráno 😛.

              Prostě si tu hru pokaždé v klidu procházím a snažím se prozkoumat v podstatě každý pixel.

  • unicz

    Mezi překvapení se jistě dá zařadit Bzzzt, Last Train Home. Hodně se hraje Lethal Company.

  • Konečně jednou žebříček se kterým se dá souhlasit. Sice mě Hifi Rush nechytl a po pár hodinách jsem ho odinstaloval, ale DI2 i Robocop jsou dost překvapivý pecky. Těším se co dalšího Teyon a Dambusteři vyprodukujou.

    Ikdyž tedy Dambustří předchozí hra (Homefront Revolution) je po patchích a na PC ještě lepší než DI2. Špičková atmosféra budoucí války.

  • Robocop je totalni narez, jsem si kvuli nemu i pripomnel po case film.

    Pro me snad nej hra za x let, diky za nej, polaci jedou vic jak my tam jezdime nakupovat a ze sakra casto, ehm dnes rano zase.. :)

  • iSpirit

    Lies of P.

  • vonTossis

    Klidně bych dal DI2 i na první.  Ta hra je skvěle hratelná, výborně vypadá a zvučí, má fakt vtipné vedlejší questy,  je tak akorát dlouhá a navíc perfektně odladěná, nikde žádné bugy, padání nebo kolísání  framerate. Až je překvapující,  že hra z "vývojářského pekla" by rovnou mohla vyučovat velká studia. 

  • Veskoslav

    1. a 3. místo souhlasím. Hi-fi je i v rámci GP, takže rozhodně stojí za vyzkoušení:) A doporučuji hledat EA, jsou tam parádní:) A Robocop. Velice kvalitní FPS, co si na nic nehraje. 

    Na druhé místo bych dal DLC k GoW: Ragnarok. Překvapilo nejenom "cenou":)


    DI2 byl překvapením jenom v tom, že to nebyl prů*er. Ale po cca 8 hodinách mě to prostě přestalo bavit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit