Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo má rád strategie na iOS doporučuji LASW .... nebudete litovat, jestli si zjistíte o co jde
  • JohnyTheZik
    "Často se podivuji nad tím, proč se neustále vývojáři snaží na iPad potažmo iPhone převést ovládací prvky z velkých konzolí. Takový postup totiž nemůže nikdy fungovat"

    S tim bych zase neprehanel.. Zrovna napr. Gameloft hry na tomhle pomerne stojej a padaj a ackoliv me uz GL hry (predevsim kvuli kopirovani svych vlastnich her) moc nebavej, tak se neda rict, ze by nemely uspech.. To rozhodne ne.
    • mirekdusinojc
      Bohužel Gameloft je ten horší příklad, kde zrovna to ovládání dvakrát nefunguje, ale to se dá čekat, když vývoj jedné hry od GL trvá tak půl roku, podle toho, kolik od GL vychází her. Ovšem jsou hry, jako například Deadspace, kde jsem problémy s ovládáním měl minimální. Samozřejmě, že to nikdy nebude tak super, jako s hmatatelnými páčkami a tlačítky, ovšem když se hra dobře nadesignuje, tak není problém ani na dotykovém displayi.

      BTW: Největší problém nevidím v tom, že iPhone nemá páčky při ovládání FPS, ovšem že iPhonu a dalším dotykáčům chybí prostě tlačítko na střelbu ovládané třetím prstem. Výjimkou je v tomhle případě snad jen Xperia Play, ale u té nevím, jestli je nějaká větší podpora tohoto prvku.
  • Doporučujem vyskušať LIQUA POP za 79 centov, Super rope zdarma. Btw CUt The Rope má už pokračovanie. A na party zábavu doporučujem Yumm - zdarma - je to super a absolútne jednoduchá hra
  • A co Sword and sworcery? Bohuzial v nasich koncinach to nie je moc popularna hra (v USA celkom bodovala) ale je uplne super. Na druhej strane to nie je ani tak hra ako akysi "herno-hudobny experiment", ale za tych 5$ to rozhodne stoji.
    • Clovece, to je podle me neuveritelne dobra hra. Uz hraju posledni kampan a porad se skvele bavim. Ten koncept je taky dost originalni, koho by napadlo udelat 2D realtimovku. A prezentace taky na vybornou.
      • mirekdusinojc
        Realtimovku? Nepleteš se? S&S je spíš adventura, ne?
        • Mas pravdu, zamenil jsem se swords and soldiers:) Nicmene sworcery mam take a urcite stoji za nakup.
  • Z menovaných poznám a hrajem len Cut the Rope. A je fakt že táto hra je fakt podarená. Trávim ňou každú voľnú chvíľku.. (:
  • Cut the Rope je šílený zabiják času, je dostupný i pro Android a ukrátil mi nejednu chvilku *4*
  • mirekdusinojc
    Jenom doplním, že Let's Golf už vyšel ve třetí verzi a tentokrát jako freemium aplikace, tedy zadarmo s možností mikrotransakcí. Bohužel jsem zatím ani jednu z her nehrál, tak nemůžu říct, jaké jsou mezi nimi rozdíly a jak moc jste ve třetím dílu omezeni, když chcete hrát zadarmo.
  • JohnyTheZik
    Pro iOS a Android hrace bych vedle Reckless Racing doporucil i Reckless Getaway :) (stejne paradni sranda)...
    • Souhlasim, taky skvela hra. A i docela tezka, kdyz berete pouze plnej pocet hvezd.
    • jj, presne tak, reckless getaway mi prijde mnohem zabavnejsi, hlavne optimalizovanejsi, protoze reckless racing se kolikrat dost skube (desire HD)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit